Fifa 18

Ahoj mám problem s Fifou 18zatim vyslo jen demo ale pri spusteni dema se hra rozjede na 5sec. pak se vypne. Aktualizoval kazdy ovladac v PC HW pozadavky splnuji . Nevite kdeby mohla byt chyba ? Jinak mam i fifu 17 a ta jede bez problemu . Díky

Odpovědi na otázku

Čau. Lukas, začal jsem stahovat Fifu 18 z Originu, vyzkouším a pak dám vědět. Jsem zvědav, jestli se mi spustí bez problému.

funguje perfektně, problem je v tvojim PChttps://ctrlv.cz/eFEv

Je mi divne ze fifa 17 jede normalne posli mi prosim jake mas verze programu . NET FAR..., atd... diky

Net Framework 4.7, ostatní v screenshotuhttps://ctrlv.cz/FAZL

Dekujii mrknu a uvidim

Tak nic nepomohlo :( uz jsem totalne bezradny :D

Já měl přesně opačný problém. Fifa 17 nejede a Fifa 18 jede. Po načítání se po 5 sekundách samo vypne.

A vyresil jsi to nejak ? Nechci si kupovat fifu 18 kdyz nejde ani demo :D

Nevyřešil. Rok jsem byl u 16tky. Teď mě čeká 18tka

Snad neskoncim stejne :D kdyztak zkusm preinstal nebo tak neco. neni mozne aby ta hra nesla :D

Myslel jsem, že už to nezvládá grafika, ačkoliv mám minimální požadovanou ATI Radeon 5770 Vapor-X 2GB. Ale 18tka už zase jede...

Tak ja mam sice starsi ale stale staci GTX 960, mozna udelam preinstal na win 10

Ja mam ten istý problém 5s a vypne

Ja dnes zkusim preinstalovat na w10 jinak mi to nejde at sem zkousel vselico tak bohuzel bez uspechu

ak to pomôže daj vedieť skúsim aj ja

Ahoj tak pomohlo to uz hraji :)

Takže Fifa 18 mi nepujde pokud nemam aktualizovany windows ?

Zdar. Mám menší problém s fifou 18. Zapnem hru ide bez problémov ... Zahram jeden zápas niekedy ani nie a len sa ozve zvuk windowsu a vyhodí ma na plochu. Zapnem ešte raz a hru mi načitáva cca 10 sekund a opäť sa ozve zvuk a nič už ma ani do windowsu nehodí len esc a som na ploche. Reštertnem pc a zapnem hru a opäť ide cca jeden zápas alebo nie a opäť ten istý problém. Pc je Toshiba i5 3210 CPU 2,50 Ghz, 8gb RAM grafika AMD Radeon HD 7600m series a všetko je aktualizované ako windows 10 a aj grafika ... Vedel by niekto helfnúť???

Nazdar mám podobný problém ak by si vedel helfnút prosím odpíš..už som aj Windows preinštaloval a stále nič

Zdravím mám problém s fifou 18 na ps4. Koupil jsem ji hned jak vyšla a hraju především on-line. Dneska rano jsem hrál zapas a spadlo mi to a od té doby se nemůžu přihlásit na svůj účet. Když Zapnu hru tak mi tam vždy vyskočí servery EA nejsou k dispozici..nevíte někdo co s tím?

Internet normálně běží.

Mam taky problem... vyskoci pouze cerne okno ktere se vypne... co mam delat??

Jo mám úplně to samé a jsem pěkně nasranej, asi je to poslední fifa, kterou jsem koupil. Mrdky dojebaný EA!!

Prosím jak vypnout počasí aby bylo slunečno jde to?