» Poradna » Ostatní

Fifa 18 - problém se spuštěním

Zdravím, když chci hrát fifu a hned na začátku se zobrazí můj profil, tak se mně tam najednou napíše, že soubor se nepodařilo načíst a nechce mě to pustit dovnitř. Nevíte prosím, jestli se s tím dá něco dělat?

Odpovědi na otázku

Zoufame málo informací :- Je to hra spuštěná z Originu?- kontrola /reinstall byl vyzkoušen?- Jaká je přesně ta hláška, jaký soubor chybí?- Není možné, že se jen poškodil profil? Jiný jde vybrat?- Ta Fifa někdy jela, nebo to je první vyzkoušení?- Udat HW a SW je základ (co když je to stroj s Win ME ?)- ...