» Poradna » Ostatní

Fifa 17 msvcr120.dll

AhojProsím potřebuji poradit navím jak dál.Mám nainstalovanou Fifa 17 při spustění mi to napíše chybu MSVCR120.dll jak tady píší už někteří, jsem si použil http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml ,ale nejde mi to přepsat v knihovně při přepsání mi to píše K provedení této akce je nutné oprávnění.Děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspxStiahni 32 alebo 64 bitovu verziu(zalezi na tej hre, ktoru potrebuje, nie na verzii OS) a nainstaluj s opravneniami Administratora.

Zrovná jsem to udělal a stále stejný problém

A kdyz se nevi, instalovat pro jistotu obe verze - u fify mam pocit, ze je to 32b appka.

ALE JE TAM JEN 64X A 86X

Ach jo. Prvni je 64b (pojmenovany od instrukcni sady pouzite v AMD Athlon 64), druhy je 32b podle klasiky v Intel x86.

To jsem taky udělal a nic už si nevím rady sto chutí tu hru vrátit.A není problém s Originem je to přes Origin.

Tak potom by som sa obratil na podporu Origin(najdes na ich webstranke) alebo hru vratil(aj to sa tam da, ked to stihnes do X-hodin od zakupenia).Myslim, ze sa da hra vratit aj potom, ale to uz musis riesit individualne s podporou.Pripadne skus google, mozno nie si sam na svete s tymto problemom.Vacsinou taketo veci najdes na forach a riesenie tiez.

Nekric po nas, to, ze nerozumies, co je x86 nie je nas problem.

To není křičení omlouvám se jestli to tak vypadá,ale koupil jsem si první originál hru a udělal jsem už skoro vše a mrzí mě že si to nemůžu zahrát.

http://bfy.tw/8vwtPrislo mi ta luto.Klikni na odkaz, mas tam video ako to napravit.

Děkuji dám vědět jestli to šlo

Poradí mi prosím ještě nekdo něco jineho už jsem v koncích použil jsem snad vše co mi kdo poradil píše mi to totoodpis problému: Název události problému: APPCRASH Název aplikace: FIFA17.exe Verze aplikace: 1.0.0.0 Časové razítko aplikace: 581dc455 Název chybného modulu: MSVCR120.dll Verze chybného modulu: 12.0.21005.1

Pardon, nevsiml jsem si, ze je odkaz v prispevku

Treba si nainstalovat SP1 pre system Windows 7 a pojde to

Respektive Service Pack 1 SP1 pre Windows aky mas v pocitaci a pojde to

Děkuji už jsem to rozjel ,ale ted mám zase jiny problém.

aky mas problem ?

dobrý den nevíte ják mám ten MSVCR120.dll nevím co stím mám dělat poradíte mi