» Poradna » Programy

FFox odezva_zamrzání

Jak vyřešit nereagování programu při posunu stránky směrem dolů a reakci na tento příkaz až za cca vteřinu? Při poskusném načtení s novým profilem to nedělá. Existuje jednodušší způsob, než tento, nebo kompletní přeinstalace?Díky za radu.Petr

Odpovědi na otázku

1.Zkus FF spustit v nouzovém režimu (=se zakázanými doplňky).2. Pokud to pomůže, spusť ho normálně a doplňky po jednom zakazuj až najdeš ten který to způsobuje.

ok, dík za radu, to jsem již kdysi dávno udělal

No pokud to tedy nedělá žádný z dopňků, máš zkrátka poškozený profil.Založ nový > naimportuj si do něj ze starého profilu záložky, historii atd, doinstaluj doplňky.Nakonec starý profil odstraň.