» Poradna » Programy

Ffmpeg - Zmena FPS pri video preview

Zdravim, nasiel som super skript na spravenie .mp4 video preview z videa, no vadi mi, ze to ide 1 fps, takze tych 10 snimok ide 10 sekund, idealne, tak 5-6 sekund by som chcel. Skusal som zmenit takmer vsetko v tom skripte, no neuspesne. Napada vas daco ? DakujemSkrip :REM ----------------------------------------------set folder=C:\My videosset vframes=10set width=384set height=216 rem w = h*16/9set filetypes=*.mp4REM ----------------------------------------------setlocal EnableDelayedExpansionpushd "%folder%"if not exist preview md previewfor /f "usebackq delims=" %%f in (`dir /b %filetypes%`) do ( if not exist "preview\%%~nf.mp4" ( for /f %%i in ('ffprobe -v error -show_entries format^=duration "%%f" -of default^=noprint_wrappers^=1:nokey^=1') do set length=%%i set /a length=!length!+0 set /a fps=!length!/%vframes% ffmpeg -threads 2 -i "%%f" -an -qscale:v 1 -vf "fps=1/!fps!, scale=iw*min(%width%/iw\,%height%/ih):ih*min(%width%/iw\,%height%/ih):flags=lanczos, pad=%width%:%height%:(%width%-iw*min(%width%/iw\,%height%/ih))/2:(%height%-ih*min(%width%/iw\,%height%/ih))/2, unsharp=5:5:0.5:5:5:0.5" -vframes %vframes% -f image2pipe -vcodec ppm - ^ | ffmpeg -y -threads 2 -framerate 1 -i pipe:0 -c:v libx264 -profile:v baseline -level 3.0 -tune stillimage -r 30 -pix_fmt yuv420p "preview\%%~nf.mp4" )cls)

Odpovědi na otázku

Resp. takto /nejde mi editovat prispevokhttps://pastebin.com/6TTKCCLN