» Poradna » Ostatní

F.E.A.R.

Prosím,prosím!!!!!Mám hru "Fear",a seká se mi......nevím jak to nastavit.Zkoušel jsem to už všelijak,ale pořád se seká.Požadavky myslím splňuju----------AMD-Sempron3000+(1,8g),512ram,GeForce 7600GS 256mb,Win XP.Podle min.požadavků by to mělo stačit,ale prostě se to seká,seká,sekáPls.....poraďte mi někdo.....................PROSÍM!!!!!!!!!!!!Zatím díky!REMOTrebor101@seznam.czNebo tel.:604 860 892.......napište,zavolám zpět..................Móóóóóóóóóóc Dííííííííky!!!!!

Odpovědi na otázku

Doplnit ram na 1GB, prestane sekat. Hrat to na 512MB nema cenu.