» Poradna » Ostatní

F.E.A.R. -problem s instalaciou

mam hru fear a nechce mi spustit instalaciu(musi ist cez D-Tools)ja ju pustim cez deamona nachce mi spustit instalaciu a este k tomu sibne pc.mam uz dost stari pc Geforce 4 intel pentium 4 1700MGh 768Ram a pri tom minimalne poziadavky splnam a nechce to ist.chyba v dvd byt nemoze lebo kamoz to uz z neho instaloval a slape mu to.prosim poradte kdo viete

Odpovědi na otázku

Coze? Jaky je teda problem s instalaci?

nevim nechce to ist

Jak nechce? Napise nejakou chybu? Nebo se ani nespusti?

To máš originál Hru nebo vypálenou kopii

Nechci strašit,ale myslím,že na zmiňované sestavě F.E.A.R. vůbec nespustíš a proto se nedaří ani instalace.

myslim ze nejlepsim resenim bude hodit ten tvuj didaktik z okna, akoupit si nejakou poradnou masinu.Ani bych ti nedoporucoval hrat tak skvelou hru na tom tvem šuntu.vubec by sis to neuzil co se tyce stinovani a efektu ve hre.Proste to vzdej,a zahrej si doom1.

no asi si zahram len to. ale toho F.E.A.Ra som presiel u kamosa a to je ina petelica

Hra je super(3x dohráno) a proto pošetři na novou mašinku.