» Poradna » Web a internet

FB "Příspěvky návštěvníků"

FB zakazal "Příspěvky návštěvníků" pres web, protoze tuto moznost napsat komentar vidim uz jen v mobilni aplikaci?

Odpovědi na otázku

Nezakázal

Ne tak to nebude.

Muze mi sem dat nekdo obrazek toho pole pro psani komentare jak je umistene na nejake strance at to muzu poslat s mym obrazkem na FB podporu.

Tohle podporu zajímat vůbec nebude :)

Bude uz jednou mi nasadili na muj ucet verzi, kde nesel chat (ale vsem co jsem znal sel) a taky je to zajimalo, protoze mi nasadili verzi pro jiny stat.

To tvrdí i UPC, že se jim na FB dá psát jen přes mobil a já přesto můžu v pohodě psát přes počítač: https://i.imgur.com/xbZr39C.png

Myslim uplne novy visitor post ne comment ten jde

Tak to nejde. Jedině, když člověk změní user agenta a nastaví v něm, že má androida, pak se možnost napsat příspěvek, objeví. A nebo psát přes mobil/tablet.

Kde to tvrdi?

Uz jsem to nasel

Potvrzuji už to nějaký čas nejde.

Opět to nefunguje