» Poradna » Ostatní

Fb oznaceni lidi

Dobrý den,mám-li na FB vytvořenou stránku o své umělecké činnosti a zároveň mám propojenou FB stránku se svým osobním FB profilem. Jsem tedy správcem své stránky. Je možné nějakým způsobem na FB stránce označit na fotkách svoje fanoušky? Pokud se přepnu na svoje soukromé FB, fotky mohu označovat za sebe (tedy své kamarády). Ale pokud se přepnu a pracuji skrze stránky, tak mohu na fotkách označovat pouze další stránky. Nikoli konkrétní lidi. Například jsem-li přepnut v modu stránek a chci na fotce označit Jana Nováka, kterému se moje stránka líbí, je tedy mým fanouškem, tak při označování zadám Jan Novák, ale nabízí mi to pouze stránky, které se jmenují Jan Novák, nikoli uživatele FB.Už jsem vyzkoušela snad vše.Předem Děkuji.

Odpovědi na otázku

Tak ta "umělecká činnost" by mě zajímala

Nevim cemu to pomuze ale fotograf :D

Proc myslis, ze chce byt nekdo oznacovan? Najde se dost lidi, kteri nestoji o oznacovani a da se svym zpusobem povazovat za spam.A zrejme jediny zpusob jak zprovoznit je viz https://365tipu.cz/2015/10/04/tip277-jak-fun...