» Poradna » Programy

FB Messenger, plánované zprávy

Ahoj, tady Tonda !Hledám nějaký prográmek/web přes který by se dali na "Facebook chat" lidem posílat plánované zprávy, například si dnes naplánuji co se někomu zítra automaticky odešle, je mi jedno, jestli program bude na platformu PC, nebo Android.Předem děkuji za zájem pomáhat, a také za užitečné rady. Díky všem.

Odpovědi na otázku

zadny, vetsinu takovych Facebook blokuje, pripadne kdyz nejakou chvili funguji, tak byvaji zavirovane a kradou udaje