» Poradna » Počítačové sítě

Fb follow button

Dobrý den,
nedávno jsem zjistil, že twitter nabízí na web follow tlačítko(twitter.com ... přidal jsem si ho na web, ale pro facebook jsem nic podobného nenašel a tak jsem se chtěl zeptat jak si napsat tohle tlačítko - kde seženu odkaz na likenutí nějaké fb-page ?
Předem díky

Odpovědi na otázku

zkoušel jsem ořezat fb-like-box, ale vždy tam zůstane obrázek strány a velikost písma je moc velká - chci aby když vedle sebe bude twitter follow a fb-like nebylo jedno větší, to by vypadalo trošku divně

Nebo jakou js funkci volá stránka když kliknete na like ? Že bych dal odkazy na tu stránku na fb s voláním js funkce ?

Stejně jak fungovalo pozvání všech přátel scriptem

javascript:elms=document.getElementById('friends').getElementsByTagName('li');for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === 'object'){fs.click(elms[fid]);}}

tak musí být i nějaký script na like, ne ?