» Poradna » Web a internet

FB - seznam přátel, kde vidím co lajkují

Mívám jsem nad seznamem přátel okno, kde vidím co lajkují mojí přátelé a zmizlo mě. myslel jsem, že ho facebook zrušil ale můj kamoš ho tam má pořád a mě nejde vrátit zpátky. kde mam v nastavení najít jak ho zapnout?//Upřesněn titulek"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou. "//

Odpovědi na otázku

Máte novou nápovědu, co hledat tam.Tady kolega z fb možná i pro tebe, je to odsud z poradnyKarel Král 46.135.196.--- | 14. 12. 2016 23:13Taky jsem byl paf. Zřejmě Fb usoudil, že on sám nám zorganizuje, co chceme vidět. Seznamy jsou pořád přístupné pod položkou "Seznamy přátel" v hlavním menu. Ale je to o jeden krok navíc.

je poradviditelny , jen se ne vzdy neposouva se skrolovanim (treba zrusit navrhovane stranky), je treba byt uplne co nejvyse na uvodni strance