» Poradna » Programy

Fazolová polévka

Ingredience: 100 g slaniny1 cibule1 lžíce oleje1 velká konzerva bílých fazolí1 balení mražené polévkové zeleniny200 g rajčatového pyré300 ml zeleninového vývarusůl a pepř1/2 lžičky sladké papriky2 debrecínské párky1/2 lžičky tymiánu1/2 lžičky majoránky250 g zakysané smetany Postup:1. Slaninu pokrájíme na kostičky. Ve velkém hrnci rozehřejeme olej a opečeme ji v něm. Přidáme pokrájenou cibuli a zesklovatíme ji.2. Vložíme scezené fazole, mraženou zeleninu a rajčatové pyré, přilijeme zeleninový vývar. Osolíme, opepříme a okořeníme mletou paprikou.3. Polévku uvedeme do varu a na mírném plameni ji vaříme přikrytou asi 10 minut. Občas zamícháme.4. Párky nakrájíme na tenké plátky a spolu s bylinkami je vložíme do polévky. Vmícháme 200 g smetany. Prohřejeme, ale už nevaříme. Podle potřeby osolíme nebo okořeníme. Tip na servírování:Fazolovou polévku rozlijeme do talířů. Na každou porci dáme 1 kopeček zbylé smetany, případně ozdobíme lístky čerstvých bylinek a podáváme s čerstvým chlebem.

Odpovědi na otázku

Použil bych dvě až tři cibule místo jedné a vynechal slaninu a párky.

A co jako? Ty kokote špinavý, tohle je poradna o IT, jestli jsis nevšiml!!!

pises mi z duse, ten ***** ma asi normu minimalne 1 drbnuty thread za den a 10 anonymnych

Já vím, že Mirek je chuj, ale on si to nechce přiznat......

Příště napiš něco o tom, jak se perou slipy. Nebo je radíš po třech letech měnit jako počítač?

slipy se perou tak, že se večer dají do pračky, a oblečou se slipy nové (vyprané) a po týdnu se pračka zapne a slipy se vyperou.

Teda, s polévkou ses tak snažil a slipy si tak odbyl.

Ještě doporučuji přelít vařící polévku do hodně velkého hrnce a hodit tam 1 Mirka,aby dal pokoj a nevymýšlel pořád nějaké bláboly a blbosti do Poradny.

A za Typhlosionem ještě hodit ty slipy z pračky, dvě hodiny povařit a servírovat.

Nenazvu tě ani kreténem, protože v tý chvíli by se všichni ostatní kreténi zvedli a poodešli by stranou.

Lze užít výraz "mentálně nestandardní".

Myslím, že by si měl pořádně zasóložit, aby nevyméšlel takovýto hovadiny. Ale to se mu jen tak nepodaří, leda asi do dlaně..... ale zase si může vybírat, pravá nebo levá.

se řídíš heslem podle sebe soudím tebe?

Mohl bych to tak říct, já tady debilní thready nazakládám. A budu sviňa a poženu to do krajnosti: napiš sem narovinu - pícháš nějakó ženskó, nebo ne? Pokud ne, tak se přestanu divit nad tema hovadinama co tady děláš. A só enem dvě možnosti: ANO a NE. Jakákoliv jiná odpověď je výmluva a znamená NE.

Myslim ze by si mel lip specifikovat otazku:Pichas nejakou zenskou kterou pred akci nemusis nafouknout?

Nemám pocit, že bych nebyl dostatečně sexuálně uspokojen.

Pocit a skutečný stav jsou dvě věci

no ty si nějak hraješ na odborníka

Já si hrát nemusím. Já odborník su.

Výmluva...

Mirku,ale před tím raději nejez tu fazolovou polévku! I když té nafukovací přítelkyni to asi vadit nebude...

Zajímavá představa postmoderního koitu. Oba partneři stejného inteligenčního kvocientu, liší se pouze tím, že jeden je nafouknut luštěninami zatímco druhý kompresorem.

dost už

Tak koukám se to zvrtlo od hrnce k mrdu,Mirek beru tě do prima vařečky!!No bůhví jak by tohle mohlo chutnat,myslím že to ale Mirek nemáš z vlastní hlavy,podle mně to vypadá dost jedle!

Ted jeste ktery z nich bude nafouknut cim...

lol lol lol

LOL

masakr!!

neleje se tam nějaká voda vole ? že toho bude asi málo...

na co voda?5 veřejných ip adres stačí :)a nají se celá ordina i s činčilou

Jen jestli činčila nebyla použita jako náhrada debrecínských párků.

A což zkusit činčilovou polévku?Mirek tu potvůrku stejně syrovou nemá rád.

No činčilu jsem ještě nejed,ale nutrii ano,má výborné maso,pokud ta činčila chutná stejně,má to opodstatnění.

jedz fazulovu polievku a budes krasavec jako nas Mirek. :

Náhodou mi to tam sluší.

Mirko, ja som si vzdy myslel, ze mas iba 1 problem a oni su vlastne 2. Nielen ze si blby, ale este aj tak vyzeras.

jj slusi ti to tam. muzes se zkusit ozvat campbellum, treba by se jim hodil tvuj xichtik na plechovku:

Mirku ty jsi ale piša ušatá.

Mirek, čítam tu dosť príspevkov a aj tvojich, radšej na tie tvoje nereagujem, ale čo je veľa to je veľa.Prosím ťa, ak môžeš (aj ostatní budú určite radi), vysvetli nám dôvody tvojho počínania.

No, věřím, že nejen já se u takovýho čtení skvěle bavím.

To je jasne, ze sa dobre bavis, ved tebe staci na dobru zabavu aj zubna kefka na spagate.

Mirek, hadam si sa poriadne dosral z tej polievky ked ti tak v pamati zostal aj ten recept.

To preto ti to slusi, lebo to je asi najkrajsia fotka,.

MIREK JE DEBIL! UZ ME ZACINAS SRAT, MIRECKU? Vem si pero a tahni.