» Poradna » Ostatní

Fatal error a out of memory když zapnu hru

Dobrý den, poslední dny mám problém s hrami.Když zapnu hru tak chvíli hraji a pak mi hra crashne a napíše mi to fatal error a také not enough memory.Zkoušel jsem aktualizovat ovladače v gforce expirience ale nepomohlo to.Nevíte čím to je ? Přemýšlel jsem že mám málo místa v RAMek.

Odpovědi na otázku

Tak tvoje tajné zařízení nepodporuje žádnou hru. Dle neznámého výrobce. ...

a jinak mám nvidia gforce gtx 1060

Mám ramku 1x kingston hyperx fury 3200mhz.Vůbec nevím jestli to stačí.

8gb

Nastav si vetsi virtualni pamet:https://jnp.zive.cz/upravte-velikost-virtualn... osobne mam 16384-16384 s 8GB pameti

a ty čísla máš podle něčeho ?

Kdyz uz tak to zaokrouhluju Right, so if you have 8Gb of ram (8 x 1024) use 8192 - 8192, or 16Gb use 16384 - 16384, and so on, for the paging file.https://forums.eagle.ru/showthread.php

Vetsinou staci mit 8192 - 8192, ale nektere nove hry uz chteji vic nez 16GB celkove pameti

Prepočítavanie a znova nastavovanie je na figu. Môže nastaviť virtuálnu pamäť - nech určuje systém (nevýhodné - systém stále prepočítava a upravuje pagefile.sys), môže nastaviť hornú a dolnú hranicu virtuálnej pamäte (rozumnejšie, ale i tak systém upravuje v tomto rozsahu pagefile.sys), alebo nastaviť napevno hornú a dolnú hranicu (pagefile.sys bude mať stále rovnakú veľkosť).A bola zásada: virtuálna pamäť by mala byť 1,5 násobok RAM pamäte, teda cca 12288 MB. Pagefile. sys síce zaberie miesto na disku, ale toto miesto bude vyhradené len pre virtuálnu pamäť.

Tak ono je jedno jestli nastavi 16384 nebo 16000, ja nastavuju 16384 aby mi to na disku ukazovalo presne 16.0GB. Ta zasada je zazitej nesmysl, pokud hra potrebuje 22GB pameti a ty s 8GB nastavis natvrdo max 20GB, tak ti hra proste spadne. Zrovna ted je to aktualni pripad u "Horizon Zero Dawn", staci si procist forum na steamu

Neni naprosto zadny duvod, proc by do tohohle mel BFU vrtat a davat tam cokoli jineho nez "Spravovano systemem". Fakt to nestoji za riziko ruznych potizi.Osoba znala si samozrejme muze dovolit presnejsi ladeni.--Tazatel by mel konecne presne popsat pouzity HW a jasne uvest, se kterymi hrami je problem. Bez zakladniho infa se mu totiz realne poradit neda.