» Poradna » Programy

Farming simulátor 19 chyba

Dobrý den, mam problém se hrou farming simulátor 19. Viz odkaz: https://youtu.be/DvJE1Pe5MZcNevi někdo kde chyba?Konfigurace pcHerní notebook s velmi pěkným výkonem, kovovým tělem, klávesnicí od SteelSeries a Killer technologií k síťovému připojení. 6jádrový procesor Intel Core i7-8750H (2.2GHz, TB 4.1GHz, HyperThreading); 8GB RAM DDR4; 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); grafika NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB GDDR5; pevné disky 128GB M.2 SSD a 1TB HDD; bez mechaniky; Wi-Fi ac, GLAN, Bluetooth, 1x USB 3.1 Type-C Gen.2, 2x USB 3.0/3.1 Gen.1, 1x USB 3.1 Gen.2 Type-A, HDMI, mini DisplayPort, HD kamera, velké reproduktory, zvukové technologie Nahimic 3 a VR, RGB podsvícená klávesnice; operační systém Windows 10 Home.

Odpovědi na otázku

To je chyba hry, ne počítače, kontaktuj jejich podporu. Jinak doporučuju to video šmiknout.TLDR verze pro ostatní - po připojení návěsu mu spadne hra

V tej hre je viacej chyb, vela ludi sa stazuje.

Máš nainstalovaný patch 1.2.0.1? Mně to funguje normálně.

Reinstalovat hru jsi zkoušel ?