» Poradna » Programy

Farming Simulator 17

Zdravím, hledám takovej mod co když vlezeš do traktoru a dáš enter tak se nastartuje traktor a když vyjdeš tak je furt nastartovanej a nevím jak se ten mod jmenuje, poradte mi

Odpovědi na otázku

A k čemu ti to je? K ničemu. Budeš mít hromadu nastartovaných traktorů Pokud ti jde o to, aby ten traktor dělal něco, co chceš aby dělal za tebe pracovník, tak najeď někam na pole a zmáčkni myslím H.

Nene, chci abych si je startoval sám ty traktory :D

Na to není mod...to si zapneš hru...dáš potom ESC a tam si to nadstavíš...nič iné :D :D :D tiež to mám :)