» Poradna » Ostatní

Farming sim 19 čeština

Dobrý den, Koupil jsem si Farming Simulator 2019 a mám problém hra ke koupená přes Steam ale nemůžu změnit jazyk můžu změnit pouze jazyk online ale já chci změnit jazyk v Single Playeru. Prostě píše tam language a je tam angličtina ale je to takové tmavé a když na to kliknu tak to nic nedělá. Co teď?

Odpovědi na otázku

to musíš přepnou na ve steamu. klikneš pravím na FS19 dáš vlastnosti přepneš na záložku Jazyk a tam si to změn