» Poradna » Ostatní

FarCry3

Zdravím,snažím se nainstalovat FC3 ale vždy při spuštění instalace (přes deamon tools lite), vyhodí mi to tabulku "run-time error5, Invalid procedure call or argument" nevíte co s tím? Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud je to originál, obrať se na podporu hry. Pokud je to warez... hodně štěstí.

A pokiaľ je to originál, načo ide cez Daemon? Nelogické......

Prečo? Třeba má akorát z CD iso nebo stáhlý. To na originalitě nic nemění (pokud má CD key)

Že by pirátská verze ? :D

Lidi, já vás nechápu. Nedávno byl FC 3 na Steamu ve slevě, byl za pár kaček. Stojí vám to kradení za to? Originální hru na Steamu si můžete kdykoli stáhnout, máte jistotu, že funguje, máte zajištěny pravidelné aktualizace a víte, že v ní nejsou breberky.Každá hra se jednou dostane do slevy, stačí jenom počkat. Když jste moc velcí škudlilové, tak si hru koupíte dohromady s kamarádem a sdílíte ji (Steam to oficiálně umožňuje).Krást software je špatné (na rozdíl od kradení filmů a muziky).

Myslím, že FC je přes Uplay, tudíž nelze sdílet. Ale jinak souhlas, s kradením zde nepomáháme.