Farcry 4, AC Unity

Ahoj, měl bych prosbu nevíte přibližně na jaké detaily bych měl rozjet tyto dvě hry (Far cry 4 a AC unity), když mám notebooku MSI GE70 2OD. Nebo co bych měl po příkladě dokoupit co by mi zvedlo pomohlo.http://www.czc.cz/msi-ge70-2od-227cz-cerna/... (odkaz notebooku)Parametry:ProcesorTyp procesoru: Intel Core i7 (Haswell) Model procesoru: 4700MQ(2.4/3.4GHz) Operační systémOperační systém: Windows 8Displej/GrafikaTyp displeje: Matný Rozlišení displeje: 1920 x 1080 (Full HD) Úhlopříčka displeje ["]: 17,3 Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 760M Výrobce grafického čipu: NVIDIA Velikost grafické paměti [MB]: 2 048Optická mechanika/Pevný diskOptická mechanika: DVD±RW/RAM Typ pevného disku: Hard Disk Drive (HDD) Počet pevných disků: 1 Ot./min pevného disku: 5 400 Velikosti úložného prostoru (součet) [GB]: 1 000Operační paměťTyp paměti: DDR3 Frekvence paměti [MHz]: 1 600 Velikost operační paměti [GB]: 8Připojení k sítiBluetooth: Ano Typ síťové karty: GLAN, WLAN Wi-Fi standardy: b, g, nRozhraníVGA [D-Sub]: Ano HDMI: Ano Webkamera: Ano USB 3.0: Ano Počet portů USB 2.0: 2 Počet portů USB 3.0: 2Fyzické charakteristiky a barevné provedeníBarva: černá Klasifikace: notebook Počet článků baterie: 6 Hmotnost [kg]: 2,8 Výška [mm]: 39 Šířka [mm]: 418 Hloubka [mm]: 269 Dle využití: Herní Série: MSI GE70 Numerická klávesnice: Ano Podsvícená klávesnice: Ano

Odpovědi na otázku

Tak na AC rovnou zapomeň. Mobilní grafická karta nesplňuje ani minimální požadavky.