Farcry - help

Mám tuto sestavu CELER 1,7GHz /  521Mb RAM, GeForce MX440 - 64Mb.1-myslíte, že hru na takovém PC vůbec rozjedu?2-když spustím demo a dám vše na LOW, tak se zdá, že je vše v pořádku (nic se netrhá), ale nic tam nevidím. Je vidět jen modrá obloha s mraky a ostatní je světle modré - vůbec žádný detail jen modrá.(můžu se hýbat, střílet a zvuk taky funguje)Ovladače na grafiku mám úplně nové - nevíte prosím někdo čím by to mohlo být?  Dík.Tato otázka už na ŽIVĚ byla, ale odpověd nikde.

Odpovědi na otázku

Blazne se nediv ze nevidis vsechno.. na ty grafice - ta si necha o dx9 tce jen zdat a i kdyby tak to neyvladne vykonem..ce to lepsi grafarnu bouzel

ad1) pokud to nevyzaduje pixel shadery tak na low uplne bez problemu pokud jo, tak zkusit 3danalizerad2) nevim jestli to je presne ten problem, ale zkus v ovladacich zapnout emulaci mlhy (nebo jak se to jmenuje, v 56.xx to uz neni)

Tak dík. stejně to nejede. Asi koupím novou grafárnu

Athlon 1,8 - 512memory - GeForce MX440 - 64Mb- DX 9.0b-   Demo jede úplně v pohodě, hned po instalaci,bez žádnéhonastavování.   W98SE i WXP.