» Poradna » Ostatní

Far Cry 5 uložení

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat, jak uložit v sólo kampani hru.. V esc nabídce je políčko uložit ale když na něj kliknu nic se nestane.. Tudíž když vypnu hru tak hraju zase skoro od začátku.. Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Jednoduché, nekraď hry. Očividně sis stáhl pirátsky a nefungují ti savy. Dobře ti tak..

Mám to koupené přes steam, teď v té slevě za 12e.. Proč bych kradl hry.. :D

No tak se podívej ve steamu té hry zda jde zapnout synchronizace.Ono je to teď v tom steamu úplně jinak než to bylo dříve.Aby se uložily save je třeba to asi nastavit.

Nemůžu najít žádnou synchronizaci.

No nevím zda to funguje u všech her,ale já to u Dirt 3 používám. https://www.fmseries.cz/jak-ulozit-hru-na-steam-c...

FC5 ma jednu pozici na ukladani.Hra do ni uklada na klicovych mistech sama, jinak se uklada manualne. Ale v nekterych oblastech / pri nekterych aktivitach ukladat manualne nejde.Steamovskou synchronizaci vubec nereste, ta s tim Vasim problemem nijak nesouvisi. (A funguje mimochodem uz dlouha leta uplne stejne.)

Ok díky moc.

Určitě jsi na to už přišel, protože otázka je rok stará, ale kdyby to někdo hledal :) ono se to ukládá, jen jediný indikátor toho, ze se to ulozilo, jsou nenapadne tři tečky v pravém horním rohu, taky jsem nejdřív myslela, ze se po kliknutí na uložení nic nedeje.