» Poradna » Programy

FAR CRY 4 - totálně zamrzne

Ahojte . Chci se zeptet zda-li se někomu nestalo to samé. Hraju teď FARCRY 4 a po nepravidelných intervalech se mi hra sekne a musim rr PC nic jiného totiž nepomůže.Hra je,ale fantastická a tak bych poprosil o vyřešení problému.. Komponenty : asus M5A97 r2.0, 4GB RAM, AMD FX 8300 eight core, AMD radeon HD 5700, zdroj - OCZ- CXS500w ...může to být asi opravdu kterýkoli komponent ale nevím který to způsobuje ...poradíte?předem díky.. pokud bude něco potřeba doplnit není problém

Odpovědi na otázku

mas nainstalovany vsechny patche?

nainstaloval se tam sám při instalaci ...Verze hry - 1.4.0 ale pokud se dá někde stáhnout novější tak bych byl rád kdyby jste poradil

ak je hra legálna, tak sa stiahne vždy najnovší. daj preveriť integritu cache hry cez vlastnosti. ak nič nepomôže, obráť sa na oficiálne fóra a podporu.ak si hru stiahol tak poraď si sám

Něco se ti pravděpodobně přehřívá. Buď CPU či VGA. Teoreticky i můstek na chipsetu, ale to asi ne. AMD - přímotop. Větrat, větrat, větrat!

má AMD CPU i GPU.. tam se mu přehřívá všechno + to není hry ale na kancelářskou práci

Cpu 55 stupnu. VGa je kabel do monitoru? Znam lidi co maji amd a pari hry na full hd a bez problemu

ahojte ..tak jsem dnes odzkoušel pár věcí ....přidal jsem 4Gb paměti - zamrzlo to,zkoušel jsem jiny monitor s hdmi kabelem- stalo se to že se počítač jakoby vypnul ale nerestartoval se ani se nevypnul,myslím si,že se rozjel větrák na cpu naplno a takhle do vydrželo do te doby nez jsem to zrestartoval. Zkoušel jsem hru i na hracím dělu a bez problémů pomozte prosím.

Podobný problém jsem měl s RAM. 1 ze 3 byla špatná. A pak odešla grafika a při spouštění GTA se hra vždy kousla --> reklamace nový kus a vše šlape jak má :)

test ram pameti jsem daval a zadna nepsala chybu

Co chceš po nás?Lekce učiva jak na pc?

po tobě nechci nic tak hloupě nekomentuj chytráku. Snažím se najít která z věcí to dělá a komponentů je v pc bohužel dost a může to dělat kterákoli z ní.

No.., sranda je, že máš pravdu ...opravdu to může být GK, deska, zdroj...Já kdybych si měl vsadit... tak GK...a potom zdroj. To se prostě musí vyzkoušet.

No tak hledej, hledej, nevyrušuj se Poradnou.

Ahoj ale tak než budeš dělat testy na všechno, tak si zjisti jestli ti padají všechny hry nebo jenom FC4, Jinak nemáš něco přetaktované ? jestli ano netaktuj, nemáš náhodou stažené HD textury ? vypni je, a ohledně komponentů tak asi bych začal u zdroje a 4 gigové ramky,Ale to co popisuješ děla většinou zdroj, nestačí a tak vypne grafiku,

jenom FC4 padá. Netaktoval jsem je to na 80 procent nové pc. Ty textury vypnu jak? zdroj je nový 500w, ramku jsem včera dával 4gb navíc,Jinak včera jsem hrál přes 2 hodiny na novejsim monitoru a neseklo se to vůbec ted jsem hral na tom mém starším a seklo se to 2 x po 5-10 minutách

Tak přátelé už mi zamrzá i Windows.Dnes 2x při projíždění systému.Takže hry můžeme vyloučit tohle je něco vážného.Jak říkám zdroj,pcu,deska,win ...vše nové.Tak čím to? Projížděl jsem hdd jestli nemá vadné sektory ale nemá.Děkuji všem co se snaží pomoct

Tak to bude grafika. mě to do win už pak nenajelo nebo seklo. zkusit nouzový režim

nebo přehřívání? GPU nebo CPU

vypada, ze to neni original, tim by to mohlo trochu vysvetlit

Co neni original? Neprehriva se to teploty v poradku. Jak udelat test grafiky?nebo. Jak zjistim jestli je opravdu grafikou?

Nejjednodušší je zkusit jinou - funkční. takhle jsem to udělal já a hned šla směr reklamace

A pres ten nouzak se da i hrat?ze bych to zkusil takto

Nedá nebude zaveden ovladač na GK

Dnes zamrzl Windows 10 legálně zakoupen už po čtvrté Je to čím dál tím horší. Kde najdu prosím Vás alespoň zapsanou chybu proč to zamrzlo?Koukal jsem na prohlížeč událostí, ale je tam toho tolik, že nevím co přesně by jste potřebovali vidět, aby jste z toho usoudili který komponent je v hájiKdo by chtěl více pomoci napište prosím na email Likenfield@spoluzaci.cz. Bude lepší a rychlejší spolupráce. Bývám tu většinou kolem 17:00 - 24:00 díky moc

Ještě se zeptám hloupě ....montoval jsem do bedny větrák ja vůl pak zapnul pc,ale drátky se mě dotýkali bedny a začoudilo se. S tím zamrzáním to asi nemá spojitost hm?větrák tam stále mám ale v al suite ho nevidím

Nikdo nic?

Tak se opět hlásím po delší pauze a zjistil jsem že grafika se hřeje po 5 minutách hraní na 80 stupnů,ale dva dny zpátky jsem hrál a větrák se točil jakobych jenom surfoval na netu a ani jednou se to neseklo tak nevím proč to je jednou tak a podruhé onak.Myslíte že je grafika v háji nebo jen někde něco nastavit?díky

Nastav v ovladači grafiky všechno na výchozí, pak nastav větrák aby se točil automaticky a nebo mu dej 50-70% manuálně, když to nepomůže tak servis, nebo koupit novou kartu, proto že to mrznutí pc a tvrdý restarty mu taky nepomůžou a může se stát že odejde i něco dalšího a místo jednoho přibude další problém, Btw grafiku nemáš jenom zaprášenou ?

Mam presne ten isty problem: i3 Haswell, 8GB RAM, Radeon 7970 3GB - najnovsi driver na grafiku, najprv som myslel, ze to je akualizaciami vo WIN 10, ale nie...zatial som to neporiesil, hodil som do FR4 update 1.03, ale to pomohlo iba na chvilu, povedal by som, ze na 90% to ma na svedomi neorigo verzia hry alebo prehrievanie sa karty po nejakej hodke, ked to zmrzne

Když nemáte originál tak vám nikdo nepomůže, ne proto že by nechtěl ale cpát do pc crack který vypne denuvo je hodně velký risk, jednou jsem to zkusil u Mad Maxe, a stalo se to že se veškeré nastavení ve windows hodilo na výchozí, a čas v pc jsem měl podle Vietnamu a nešlo to změnit, půlka textu ve windows byla cz a druhá půlka vietnamská,Hned jsem vložil flashku a reinstal OS, tohle je moje zkušenost s denuvo, PS: hra normálně běžela, ale za jakou cenu...

ahoj nemám sice odpověď na danou otázku, ale sám s tou hrou potřebuju pomoct. Koupil a stáhnul jsem si farcry 4 (ubisoft verze) instalace hry proběhne v pořádku, ale při spuštění se nedostanu ve hře dál než na uvítací okno s nápisem "stiskněte libovolné tlačítko" . Hra ani pc nezamrzne animace na pozadí normálně běží a pc na vše reaguje bez problému, asi 2x jsem se nějak dostal do menu kde zas pozadí fungovalo a dokonce možnosti v menu se po najetí myši zvýraznily, ale nic nereagovalo. Zkoušel jsem reinstal hry aktualizovat každej ovladač v PC dokonce i jinou klávesnici.