Far Cry 3

Ahoj, chtěl jsem se zeptat proč nerozjedu Far Cry 3. Hra jako sama o sobě mi jde..problém nastává když hraju delší dobu..Pokud udělám rychlejší pohyb , začne se to lagovat a hra je nehratelná i na ty nejmenší HW nároky..----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Toto jsou minimální konfigurace hryminimální konfigurace:OS: Windows XP, Windows Vista a Windows 7procesor: Intel Core 2 Duo E6700 @ 2,6 GHz nebo AMD Athlon64 X2 6000+ @ 3,0 GHz nebo lepšípaměť: 2 GB RAMgrafická karta:512 MB Video RAM (1 GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0)DirectX: 9.0cpevný disk: 15 GB místazvuková karta: kompatibilní s DirectX (doporučená podpora Surround sound 5.1)další požadavky: vysokorychlostní internetové připojeníostatní: grafické karty podporované v době vypuštění: AMD Radeon HD 2900 / 3000 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000, NVIDIA GeForce 8800 GTX / 9 / 200 / 400 / 500 / 600. Mobilní varianty grafických karet mohou fungovat, ale nejsou podporované.Vyžaduje účet na Uplay doporučená konfiguracepaměť: 4 GB RAMgrafická karta: 512 MB Video RAM (1 GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0)DirectX:11pevný disk:15 GB místazvuková karta: kompatibilní s DirectX (doporučená podpora Surround sound 5.1)další požadavky: vysokorychlostní internetové připojeníostatní: grafické karty podporované v době vypuštění: AMD Radeon HD 2900 / 3000 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000, NVIDIA GeForce 8800 GTX / 9 / 200 / 400 / 500 / 600. Mobilní varianty grafických karet mohou fungovat, ale nejsou podporované.Vyžaduje účet na Uplay-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------a Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Hra je originál? Jinak asi přeinstalovat ovladače ke grafice, DirectX atd... nebo nepřehřívá se ti procesor nebo grafika?

No vzhledem k pouzite GK neni divu, ze to nechce moc dobre behat. Jestli chcete hrat hry, kupte si herni grafiku. Tahle je vhodna na kancelarske ucely.. Akutne se to prehriva. neni ta GK nahodou pasivne chlazena? Jak je vubec reseno chlazeni skrine?A ten elektrosrot od Xilence byste mel rychle nahradit nejakym normalnim zdrojem. Uz kvuli bezpecnosti..

a poje de me to na amd x2 3.4 hd 4850 512 gddr3?Diky 4giga ram.

Pojede to jiste o neco lip. Ale zadna velka slava to nebude. Viz treba http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/2... .V jakem rozliseni vubec chcete hrat?Tohle neni HW na hrani modernich her. Ten prvne zmineny je zcela nevhodny, na tomhle druhem leccos pojede, ale..

1600x900

To je dost. Cim vetsi rozliseni, tim je potreba vetsi vykon GK. Viz treba ten odkaz.

Jak jsem psal, snížit na minimum nebo upgrade.

No tak mě hra s Gigabyte 8800GT jede na střední detaily na rozlišení 1152x864 v pohodě.Někdy se to trošku drbne ale je to hratelné.Jinak C2Q 8200 2.3GHz 4 GB RAM HD4850 na 1440x900 střední/vysoké naprosto plynulé.

Ona hra trpí na microstuttering i na výkonných sestavách, s tvou konfigurací bych se pokoušel o minimum v nastavení

tahle sestava na takové tituly nemá. upgrade, nebo hry podle reálných možností