» Poradna » Programy

Far Cry 3 nemůžu střílet

Zdravím, mám takový problém ve hře Far Cry 3. Když někde odstřeluji sniperkou, tak je všechno v pohodě, ale jak se dostanu blíže k nepřiteli a mám použít normální zbraň, tak nastává problém. Sice zaměřím, ale nemůžu střílet. Ať mačkám ltm jak chci, tak prostě nevystřelím, občas se stane že to vystřelí, a někdy se zase stane, že zbraň střílí sama a pořád. Může mi někdo poradit, čím by to mohlo být a jak se toho zbavit?

Odpovědi na otázku

Co na to rika podpora Ubisoftu?

Tam jsem ještě nepsal, ale co jsem koukal, tak s podobnými problémy tě nenápadně posílají do pr...

Tak tam napiš, jako majitel orig. softwaru máš nárok na podporu.

Dobře, zatím díky. Pak napíšu jak to s nima dopadlo :)

Akorát... Moje angličtina není zas na takové úrovni, nechci strojový překlad, a podpora je anglicky.. Mohl by mi to tu jen tak narychlo někdo přeložit?

Po dvou dnech stále bez odpovědi

Typicka doba cekani na odpoved je v takovych pripadech treba tyden+. Do dvou dnu Vam nikdo odpovidat nebude. ;o)

Aha, u Riotu jsem čekal maximálně ty dva dny :) Většinou jsem měl odpověď ještě ten den co jsem tam psal :)

Jen tak mimochodem...přeinstalovat hru si zkoušel?

Zkoušel jsem opravit soubory, a pak i přeinstalovat (komplet vymazat i z registrů, a znovu nainstalovat).

A jinou myš...si taky zkoušel?

Ano myš jsem také zkoušel měnit, ale v myši bych asi problém nehledal, když na dálku můžu střílet v pohodě, a zblízka můžu normálně zaměřit

neni jen treba zmacknout nejake dalsi tlacitko? napr napred zamereni a pak strelbu, pripadne soucasne?

Zkoušel jsem nejdříve zaměřit, poté vystřelit, i zaměřit a vystřelit najednou. Beze změny

a originál zajisté máš?

Ano, mám origo :)

Tak problém ve hře to nebude... Právě jsem zapnul WoT a dělá mi to to samé.. Btw. nyní používám myš Connect It Biohazard CI-191(laserovka), předtím jsem měl nějakou bezdrátovku z aliexpresu(optika).Než jsem koupil tu laserovku, tak mi šlo všechno v pohodě, ale už slušně blbnulo kolečko (scrolluju dolu, ale jezdí to chvíli nahoru, chvíli dolu) a chtěl jsem laserovku, tak jsem jí vyměnil... Jenže, když jsem tu novou myš připojil, tak mi svítila, ale na nic nereagovala - tak jsem podle nějakých návodů na netu nastavil ve správci zařízení a nastavení napájení aby se nevypínala USB kvůli spotřebě, a nějaký nastavení v biosu.. V pohodě, myš už se nevypínala, ale začala dělat to, co jsem psal v původním problému. Teď jsem zapnul tanky, přijedu k nepříteli... a nic, LTM nereaguje.Dobře, připojil jsem starou bezdrátovku, ale .. ta to dělala taky.. Resetoval jsem tedy bios do původního nastavení, laserovka opět svítí ale nereaguje, a s bezdrátovkou se nedá hrát kvůli tomu kolečku...A teď jsem opravdu v koncích.. Tak.. babo raď :)Kdyby někdo něco věděl, budu rád za každou radu co s tím, než to rozbiju... Děkuji :)

// notebook ASUS X555LB-DM592TCPU i7-5500UGPU Geforce 940MRAM 8GBWin 10

Tu "rádoby herní myš" jsem koupil kvůli tomu, že je laserová a levná :POvladače k myši nejsou, zkoušel jsem přeinstalovávat usb ovladače, ale stejně nic.. Myš podporuje jen USB2.0, Měl jsem jí zapojenou ve 2.0, ale stejně nešla, takže pomohlo v biosu nastavit XHCI na disabled, ale teď všechny usb jsou "2.0"

Takže pak tu nastává otázka, jak nechat běžet 3.0 USB, aby myš fungovala

Zkus pořádnou myš a ne tu rádoby "herní"

to vypada na problem s mysi, nekdy k temhle mysism staci neinstalovat ovladace a kdovi co vsechnou aby fungovalo a staci obycejny zakladni ovladacpripadne jen vymenit za jinou, jak uz bylo zmineno

Nebo víš co? Zkus se podívat na požadavky tvých her, a na výkon tvého počítače. Když bude počítač nesplňovat požadavky tak je slabý a tím pádem je to jasné.

Zbavit se toho nedá, nejspíše bude problém v počítači protože není asi dostatečně silný a nebo ve hře, možná se jen špatně stáhla. Tak ji zkus vymazat a zase znovu stáhnout.