» Poradna » Programy

Far cry 2 cz problem

Cauko potrebujem poradit stiahol som cz do far cry 2 uz 4 a stale ked nainstalujem cz tak v hre spravi ze ked stupim do miesnosti tak tak ti su tam uplne ticho tiulky nejdu a uplne hra stoji a nic sa nedeje ked je ang,tak to slape porade dakujem

Odpovědi na otázku

Coze?

Rozjeď hru v eng. verzi, založ profil a začni hrát. Teprve potom tam dej češtinu.

to som spravil ale nejde to!!!stale to ostane stat v budove a nic sa nedeje aj pol hodinu

Ve složce Data_Win32 přejmenujte soubory:
sound_english.dat ---> sound_czech.dat
sound_english.fat ---> sound_czech.fat