» Poradna » Ostatní

Fanoušci STARGATEa nejen ti - pomoc ! s ovládáním app (AGsgcV4_1)

Potřebuju pomoct. Zde: http://perso.wanadoo.fr/stprod/gb_index.html se dá stáhnout program je to simulace ovládání hvězdný brány. Je to docela dobrý. Chvílema tam i někdo přichází takže se nenudíte :) á to 9MB. Potom níž se na té www dají stáhnout nějaký doplňky:Additional swf files ale když si je stahnu a dam do složky s programem nevim jak je v programu zobrazit. Vyzkoušel jsem snad všechny klávesy na klávesnici, jediný co funguje je pokud máčknu mezerník - alert. Nevíte jak je zprovoznit ty doplňky v programu? Měla by to bejt databáze planet atp. Děkuju

Odpovědi na otázku

Fakt nikdo nepomůže? Žádnej fanoušek hvězdný brány? :(