» Poradna » Programy

Fallout 1 problém při instalaci

Zdravím, mám problém s instalaci Fallouta 1Chci si po dlohé době zahráf Fallouta tak vytáhnu CD (ABC) a když chci instalovat tak to má takové ošklivé barvy:http://i42.tinypic.com/2r568p1.jpgNainstalovat to sice jde, ale obraz je tahle divnej. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

A pod čím to pouštíš? Zkusil jsi Dosbox?PrasatkoPee

Nevím, ale asi ne. Když dám cd do romky tak vyskočí tabulka, ale pře ní to nedělám pač mi to nikdy nejde. To pak v TC kliknu na instal.exe a valí to. Teda dřív dneska se mi to zobazuje takhle.

Da se to snadno napravit.Vypni proces explorer.exe nebo si udelej batak:taskkill /f /IM explorer.exe C:\"Games\StarCraft"\"StarCraft.exe" start explorer.exe

Dosbox neni ani treba na vetsinu asi takovych 95% her staci vypnout proces explorer.exe.Odzkouseno na win7 64bit, u 8 nevim,tam byva problem i se spustenim novych her.

Když jsem vypnu explorer zbyla mi jen plocha! Musel jsem restartovat.Baťák to je soubor .bat?

Pri ypnuti explorer.exe ti vzdy zmizi plocha to i zpusobuje chybu s barvami.Staci altabnout do hry a kdyz chces plochu z5,dej spravce uloh a Soubor,nova uloha a tam napis explorer.exe.Nebo si udelej batak.

A poradíš mi jak to altábnu? Slyším to poprvé.Jen mi je divné že to před tím šlo a teď ne.

myslim ti zkratku alt+tab

Myslíš jako, že zapnu hru dám alt tab vypnu explorer exe a bude to fachat?

A nemel jsi predtim jine OS nebo vyple AERO??

Stejné PC ani reinstal zatím nebyl. Aero opět nevím co je

Zapni hru,vypni proces explorer.exe prepni e do hry zkratkou alt+tab.KDyz vypnes hru zapni proces explorer.exe :Spravce Uloh-Soubor,Nova uloha.

batak ti to jen zautomatizuje abys nemusel proces vypinat a zapinat.

Poradíš jak ho vytvořím a zakomponuji?Jinak to funguje, je to tím explorerem

Tak jak jsem napsal jen cesta bude jina:askkill /f /IM explorer.exe C:\"Games\StarCraft"\"StarCraft.exe" - tohle bude jine start explorer.exe a ulozit jako vsechny soubory treba aaaaaa.bat hlavne ne jako textovy soubor ten ti udela koncovku .txt staci to napsat do poznamkoveho bloku.

je to na win7 64bit u 8se to muze lisit a nebo vubec nefungovat

Oprava:taskkill /f /IM explorer.exe C:\"Games\StarCraft"\"StarCraft.exe"start explorer.exe

Tomuhle vůbec nerozumím, co s tím? Jsem na Win XP

j je to textovy soubor ulozeny jako.bat

Tak tu nastal další problém. Jak je známo tak pod Win XP to občas padá, ježe jak to spadne už se nedostanu do Win ani alt+tab, alt F4, ctrl alt delete proste se nedostanu na plochu a nemám to jak vypnout, správce není vidět je jen černá obrazovka. Musel jsem studený restart a to dělám tuze nerad.Jak tam dám ten "baťák"?Díky

Ja som mal rovnake problemi, tak som kupil Fallout z GOG, kde su hry robene pre Windows 7/8. Skus stiahnut gog verziu, urcite ju najdes na uloz.to a ak ti pojde, tak si ju kup, za tych par drobnych to stoji, na GOG mavaju aj akcie. Ja som to kupil za ~300 korun. :)

Oprava, kupil som to za 75 korun (2,50€), 300 je plna cena. :P

Toto nemůžu sehnat.Mě by snad vyhovoval ten baťák, ale nevím jak na něj.