» Poradna » Windows (a jiné OS)

Fall update ... :(

Ahoj všem,mám následující problém. Počítač si sám udělal aktualizaci na fall update ale po restartu jsem přišel o všechna data na ploše. Má někdo obdobnou zkušenost?Děkuji

Odpovědi na otázku

jo a překlopil se mi do angličtiny....

Ne, zachovalo se totálně vše, přesně tak jak to bylo. Byť jsem si pro jistotu věci z "C" zálohoval.

Nezaložil se nový uživatelský účet?

Skus najst na systemovom disku folder s nazvom Windows.Old (mozno bude aj skryty).

Tak prd :(... tvari se to uplne jako novy ucet (ale nový jsem nezakládal)..zmizely i programy atp. :( Ach jo....Doufam, ze se k tomu dostanu zpet :(... nejak nejsem schopnej racionalniho uvazovani, tak prosim o shovívavost a postup pro blbce...dekuju mmoc.

Ok...tak to zjevne udello nnovej uzivatelskej ucet... nasel jsem ten puvodni...jak se prosim vratim k tomu puvodnimu... Loguje se to samo k tomu novemu.

Zkusils kliknout Start, vlevo jsou účty ???

Alebo Start a Logoff

Start > odhlásit (je to schované pod logem uživatele nad tlačítky vypnout a nastavení) > přihlas se ke svému účtu > v nastavení najdi nový účet a zruš ho

To jsem zkusil, ale pracuj to jen s tim novym..Ve slozce users jsou steve a steve_PC a steve_PC je ten co to udelalo novej...v tom steve jsou vsechny veci co by mely byt, jen nevim jak se k tomu nalogovat..jedine nejak hrabnout do registru...

A cestinu si tam (na tvoju skodu) vies pridat cez Settings / Edit Languages and keyboards.Staci dat do start vyhladat language a tam si pridat Cestinu.

Otázkou je, proč se to stalo. Toto není normální chování. Update nemá ani přepínat jazyk, ani vyrábět nové uživatele. To vypadá na "potuněný" OS.

Od tunění jsem už dávno upustil. Tady to fakt byla jen cista instalace, bez nejakych home made fičur :)

V nastavení v aktualizacích můžeš najít možnost návratu ke starší verzi systému. Mělo by tě to vrátit zpátky před update. Ale než na to klikneš, udělej si zálohu, kdyby se to podělalo ještě více.

Tak jsem se zkusil vratit k puvodni instalaci win, tam mi to reklo, ze to nelze, ze jsem zalozil novy uziatelsky ucet a ze ho mam odebrat....ucet sem nezakladal ale to je fuk...kazdopadne...samo me to navedlo ze mam jit do slozky ucty...a tam jine ucty a ucet odebrat....ale kdyz jsem tam dolezl, tak tam zadny novy ucet neni:(

Ak ste upravoval design cez nejaké utility, tak aj toto spôsobuje pri prechode na nový systém daný problém.

Jedine co jsem menil, byl instalace noveho schematu z Storeu

Tak toto by to spôsobiť nemalo hm

Ne, zcela bez problemu, ale zatim jsem zkousel jen jeden pocitac s Win10Home.

Tak jsem se zkusil vratit k puvodni instalaci win, tam mi to reklo, ze to nelze, ze jsem zalozil novy uziatelsky ucet a ze ho mam odebrat....ucet sem nezakladal ale to je fuk...kazdopadne...samo me to navedlo ze mam jit do slozky ucty...a tam jine ucty a ucet odebrat....ale kdyz jsem tam dolezl, tak tam zadny novy ucet neni:(

To je přesně ten stav, kvůli kterému se dělají zálohy. Data z tvého starého účtu by měla být přístupná, takže k nim se dostaneš. Můžeš si je tedy překopírovat do nového účtu a ten nejspíš poškozený zrušit.

Pises, ze si nasiel ten povodny profil. Tak len presun subory z priecinkov Documetns, Desktop atp. z toho stareho do toho noveho v Pruzkumniku. To by ti malo vyriesit problemTak isto sa da spravit aj Ponuka Start, nie len plocha a dokumenty.

To jsem zkusil....ale napriklad maily a nastaveni jinych programu, není dostupné...taková filezilla se tváří jako nedotčená :/

Nechci provokovat, ale u mne update proběhl bez sebemenšího problému, ale že by přinesl něco přínosného, to říct nemohu.

A co jsi čekal? Už dopředu bylo avizováno, že většina změn bude "pod kapotou", tedy se projeví (doufejme) zlepšením stability, výkonu a bezpečnosti a to pohledem nepoznáš.

U mna prebehlo v poriadku, na virtualoch aj na hernom PC.

U mě proběhlo také OK, sice to trvalo... ale super, jinak přijde mi stabilnější a svižnější, změny drobné jsou, nic velkého jsem nečekal, za mě tato aktualizace super, předešlá měla problémy a systém byl u mě nestabilní...... a o skrytém nastavení bezobslužného časovače default 2min ani nemluvím.. (než jsem na to přišel)

Tak u mě přesně naopak.. první update uplne v pohodě a tohle teda totalní průser :)

Možná bych provedl úplně čistou instalaci,

Jednoduché, udělej čistou instalaci a obnov data ze zálohy, kterou určitě máš

Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem udělal roll back..sice se zmital, ze pry mam zalozeny novy (neviditelny) user account...ale to jsem mu v registrech odmzal a je to.... Co jsem zjistoval, udajne tuhle chybu delají některe antiviry a FW..osobne mam Panda Security.... takze pokud tomu dam dalsi sanci, tak to vsechno shodim.

v tvém případě tedy zjevně "Fail update"Jsem rád, že se mne tohle netýká a v nejbližší době ani nebude.

Jestli se mi to nepovede dat dohromady, tak tenhle fail bude asi moje jednosměrná jízdenka do země tučňáků :)

Jsou rady, vypnout bezpečnostní software a veškerý hardware, který není nutný k upgradu. Tím se zmenšuje šance, že se něco nepovede.