» Poradna » Web a internet

Falešný dotazník vydávající se za Google chrome !

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak zabráním zobrazování útočných stránek, vydávajících se za Google, zobrazí se asi při každém pátém kliknutí kamkoli na internetu. Jednou už jsem tak málem stáhnul vir. Vůbec netuším jak jsem to spustil a ani nikde na internetu nemůžu najít co s tím udělat. Děkuji

Odpovědi na otázku

Pracuješ v účtu s admin právy?A/ ANO:Fatální chyba => OS je napaden exploity.B/ NE, v účtu s právy skupiny USERS:Tvůj profil je napaden exploity, OS je čistý.Co s tím?(A) 1) Boot ze záchranného média -> Obnovit OS ze zálohy v externím médiu.2) Prostudovat:http://forum.zive.cz/viewtopic.php3) Imunizovat OS.Pokud to nezvládneš: svěř to odborníkovi.4) Vytvořit účet s právy skupiny USERS a pracovat výhradně v něm.(B) 1) Přihlásit do účtu s admin právy.2) Viz A4).3) Přihlásit do nového účtu => vytvořit a nakonfigurovat profil.4) Viz B1)5) Okopírovat knihovny z původního do nového profilu.6) Smazat původní profil.7) Smazat původní účet.8 ) Pracovat výhradně jen v účtu s právy skupiny USERS.

Odhmyzit celý počítač nebo bude stačit jen promazat cookie a mezipaměť.