» Poradna » Windows (a jiné OS)

FaceTime - nefunguje

ZdravímChtěl bych se zeptat, proč mi nefunguje FacetimeZe svého iPhonu 4s (iOS 8.3) zavolám na svůj iPod (iOS 5), normálně začne iPod zvonit, že má příchozí hovor, ale jakmile dám přijmout, tak cca na 4 vteřiny naskočí "připojování" a potom "facetime končí".... hovor se neuskutečníZkoušel sem být i na stejném nebo jiném internetovém připojení (wifi a mobilní data, i naopak) =>stejný problémV nastavení mám všechno povolenéNevíte někdo, proč to nejde?Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Nejsem si jistý, ale ono jde volat na zařízení, které mají stejné Apple ID? Taky zkoušíte vytáčet svoje vlastní číslo ??

Apple ID jsou na každém zařízení jiné (iPod je od bratra).

To jste měl napsat rovnou. Zkusil bych vypnout a zapnout FaceTime. Pokud nepůjde, zkusil bych obnovit "nastavení sítě". Smažou se uložená hesla od wifi / možná i něco dalšího(už si to nepamatuji). Někdy jsem to musel udělat k aktivaci iMessage. Vyzkoušejte a uvidíte.