» Poradna » O Živě.cz

Facelift živě

Teď jsem to pustil a tedy valim bulvy. Stránky živě vypadají hezky. Co vy ostatní?

Odpovědi na otázku

Není to jedno? Potřebuješ poradit s našim názorem? Libi se, že reklama na O2 už neni přes pul stranky při každém refreshi...

Asi to někdo četl a ta sviňárna vyskakuje zas.... Umři reklamo i s tím, kdo tě tu umístil a nastavil tak blbě

To je veeeelke pozitivum, ze tu neni uz ta otravna hnusna reklama - ale myslim ze to je len docasne vitazstvo rozumu nad mamonom, a obavam sa ze mamon nakoniec rozum prevalcuje na celej ciare a namiesto poradny tu casom bude uz iba reklama....Podla novych peknych farebnych ikoniek predpokladam prichod povinneho Facebook / Twiter / Google+ lognutia a tym poradna na zive.cz definitivne zatlce posledny kliniec do svojej rakvi a ludia sa plynule presunu niekam, kde nebude kazdu chvilu blikat a vyskakovat nejaka debilna reklama na pol monitoru ktora sa na mobilnych zariadeniach ani neda vypnut. Ak sa totiz nepodari najst nejaku rovnovahu medzi reklamou funkcnostou a komunitou.... tak to tu pojde velice rychlo dolu kopcomAle v podstate ak by sa tu niekto nasiel, kto by mal zaujem rozbehnut nejaky web typu "PORADNA" s tym ze ta vzdelanejsia komunita ako mysel, ms, hloupy honza, kolemjdouci a ostatni prejdu plynule niekam inam kde to nebude sama reklama, rad sa zucastnim takehoto projektu ktory by daval zmysel...

Na mne je to hrozně nepřehledný a je to na půl cesty, změnil se jenom header. Navíc stránky jsou opět plné reklam a nejsou ani responzivní.

'Stránky živě vypadají hezky. Co vy ostatní?' Jo, díky za optání, myslím, že já taky vypadám hezky.

stránky zive.cz potřebují radikálnější metodu než facelifting

Já také vypadám hezky A to Živě.....mě se líbilo to co bylo....tuto mi přijde hlavně optimalizované pro dotykové displeje.....ale nemám nic zásadního proti.

Já nevypadám hezky, možná proto mi místní administrátor nechce schválit profil

Dokud nebudou použitelné bez instalace Ad**ocku.... tak pro mně hezké nebudou :(

zachvili to bude jak na doupe.cz chcete videt clanek? vypnete ad blck nebo se prihlaste

to swagon stranky nejsou responzivni jsou delane na rozliseni asi 1024x768px i kdyz reklamy presahuji pri 800x600 sou citelne se scrolovanim do stran pri 1366x768 sou citelne nejlip vyplni prostredek monitoru a nechaji pruhy male vlevo a vpravo pri 1920x1080 a vyšší jsou stranky uprostred a sou spatne citelne

Překvapení se nekoná. Pořád stejný bordel. Žumpa nebyla vyčištěna. Naopak mám pocit, že prasečák je přikrmován. Filtr ukazuje 26 objektů.Zavedl bych kategorii Javůrkoviny a kategorii Pavelkův blog.Zprofesionalizoval bych recenze notebooků.Najmul bych korektora.

Vzhledem k jednomu tabu doplnku reklamy nevidím a jedinou změnu kterou jsem zaregistroval je jiné menu, které je dost nepřehledné.

Jsem si říkal, že dám živě šanci bez toho "tajného" doplňku a odklikám pár reklam, ale posuďte sami... :/ http://s24.postimg.org/7cdi8fvbp/Sn_mek_obrazovk...

LOL, víš co je nejlepší :D Přečti si tam ten jediný kousek živě co je vidět.."Co je menší? Nový Apple Macbook nebo Raspberry PI 2"A hned mě napadlo... menší už je jedině prostor který má živě na svých vlastních stránkách pro obsah :D

vlevo 7 cm bez reklamy, ZIVE 25 cm a vpravo blabla E15 18 cm je to na @

Jseš na tom ještě dobře:http://s1.postimg.org/d9n79i9yn/image.png

"Pro zobrazení obsahu je vyžadován zásuvný modulu."Co je "zásuvný modulu" neviem. A to som si myslel, ze ako Čechoslovak trocha česky umím.

porad nudle uprostred, kdyz by se alespon roztahlo na celou stranku

Takhle nějak to vidim já...http://snag.gy/4CUjG.jpgškoda že nemam ten čtvercovej monitor... ono by to vyšlo na stejno :D

P.S.Nesmáli se náhodou v redakci v minulém dílu Týdne živě k čemu bude otáčení monitoru s tim 16:10 na výšku? :D Inu já bych věděl....

Abychom viděli všechny reklamy?

Používáš zakázaný doplněk. Ban na tebe zloduchu.

Tak teď je zive.cz takovej kočkopes. Nejspíš málo klikáte na reklamy a používáte zakázaný doplňek, takže od headeru dolů se to bude předělávat až budou peníze, možná nikdy, když si ten doplněk cpe do prohlížeče skoro každej.Jak psal jemněměhomni: "stránky zive.cz potřebují radikálnější metodu než facelifting", nebylo by lepší na to pustit fanoušky zive.cz (jako já mám zive.cz v hosts, ale fanoušek jsem i tak), že by to předělali úplně komplet? Třeba by to bylo rychle, odborníků je tu dost . Nebo aby si třeba fanoušci udělali alespoň svou verzi zive.cz, něco jak je "m" verze pro mobily, tak by třeba byla "hd" pro hd a fullhd monitory, ale od fanoušků.Já bych na to vzal buldozer a:1. Vyházel bych všechny reklamy.2. Header bych udělal jen jeden proužek, něco jak má neowin, akorát že statický, založil bych jej na tom šedém.3. Vyházel bych z headeru všechny odkazy, na které stejně nikdo nekliká a nikoho nezajímají nebo je má uživatel zvlášť (mf proužek, bílý proužek (z něj nechat jen uživatele a vyhledávání)), v šedým proužku vyházet rychlost internetu, blogy, bazar).4. Jako logo by mi stačila úplně červená chaloupka 5. Tělo bych zformátoval třeba nějak decentně jako má neowin. Ale mělo by dvě části levou dynamickou (seznam vláken, vlákna a podobně) - posouvala by se hlavním posuvníkem, a pravou statickou, třeba se záložkama nebo tak něco. V pravé části by byly nové věci:5a) Přehravač audia a videa (v html5 a js), obě věci nezávisle na sobě, takže by bylo možné zárověň přehrávat video (jako myslím Lucii nebo zive dělá i nějaká jiná videa?), přehrávat audio (na pozadí by hrála třeba hudební skupina M83) a třeba i vlevo by šlo listovat a procházet vlákna na poradně a číst články, bez toho, aby se něco seklo. Lze to realizovat několika způsoby, např. tuším jquery + angular, jak to potom funguje jde vidět na českém stream.cz (videa) nebo mp3.pm (audio). A vše by Ukázat celý příspěvek

Neowin je pekne na houby s tim jejich vyskakovacim panelem, lepsi nechat porad viditelny;na nejaky posuvnik by se ti spousta lidi vykaslala a jeste kdyz by mela takhle blbe rozdelenou obrazovku a na videa a hudbu by kazdy shanel nejaky blokator (proc taky neco spoustet, zvlast videa a hudbu kazdy posloucha jinou);s torenty by se redakce mohla dostat leda do pripadnych problemu ci sporu, takze nehrozi

1) Ano, ten vyjížděcí proužek neowinu je pěkně nahouby, proto jse taky psal:"Header bych udělal jen jeden proužek, něco jak má neowin, akorát že statický", vidíš tam to akorát statický? Pokud ano, je to totožné jako to tvé "porad viditelny".2) Já myslím, že třeba na fullhd obrazovku se toho dá dát poměrně hodně. A též je možné si na obrazovce nechat zobrazovat co chce, takže by sis ji mohl upravit k obrazu svému, to by byl třeba bod 6. Nějak nechápu co se ti nelíbí na rozdělování obrazovky, dyť to dělají všichni, jde prakticky o rozdělení do sloupců + dynamický/statický sloupec. Co se týče posuvníku, snažil jsem se to jasně napsat: "posouvala by se hlavním posuvníkem", aby si někdo nemyslel zrovna jako ty, že v té levé části bude posuvní, nebude, ta se bude ovládat hlavním posuvníkem prohlížeče a je to snad z toho i logicky vyvodit, když header + pravá část je statická + jsem to i uvedl, potom by byl asi hlavní posuvník na co? Co se týče posuvníků, nejspíš by musely být v té pravé části např. u playlistů nebo by tam mohlo být něco jako stránkování nebo další. Co se týče hudby a videa, bylo by to všechno volitelné a s možností to spusti kdy člověk chce a co chce. Ber si třeba pravou audio část jako mp3.pm s tím, že by se to vůbec nemuselo zobrazovat, zobrazil bys to pokud bys to chtěl, a pokud bys to chtěl, tak bys to zobrazil, pokud bys chtěl třeba skupinu M83, zadal bys M83 nebo bys tam měl třeba playlist, a dal bys play a co by tam bylo by se začalo přehrávat a pak bys na webu mohl dělat co chtěl - to samé co se týče videa nezávisle na sobě. A tu video část jsem myslel hlavně zaměřenou na videa zive, todle to jak je teď no nic...3) Co má co společného redakce živě a torrenty? Na webu by byl pouze klient na stahování torrentů a přehravač audiovizuálních torrentů, nic víc. Žádný tracker, žádné torrenty.Takže jseš totálně mimo. Ještě jednou, nebo raději minimálně 5x, si přečti můj příspěvek, Ukázat celý příspěvek

Já bych to tu zbourala celé, dala by som MUZIKA HRY FILMY v nejlepší kvalitě ke stažení zdarma a je to. A kdo by nemal zapnutou reklamu, nic by nedostal. Že?

Málo tlačíš na pilu kamaráde Když budeš (jako obvykle) psát stylem a o věcech o kterých zdejší auditorium nemá jednak ani ponětí a druhak je jim ukradené jak Živě vypadá, tak těch 1000+ neuděláš vživotě

Vida, podařilo se mi rozproudit plodnou diskuzi, snad jim z toho na živě něco přijde k užitku. To velké tučné písmo na první pohled možná vypadá dobře, ale nebyl to dobrý nápad. Na druhý pohled se to slévá do nepřehledné řady písmen.

Vážně se to dost slévá.

Koho to bere?

Původní header byl přehlednější. http://blog.zive.cz/

Nejlepší je to bez headeru: http://www.zive.cz/