» Poradna » Web a internet

Facebook

Obsah teď není dostupnýKdyž se tohle stane, obvykle je to proto, že vlastník obsah sdílel jen s malou skupinou lidí, změnil nastavení soukromí, nebo byl obsah odebrán.Tato hláška se mi objevuje u pár fb stránek poslední cca týden.Nevíte cos tím?Moc díky.

Odpovědi na otázku

Ty s tym nic nespravis, nemas pravo na dany obsah.

a proč?Vždyť sem ani na ty stránky nepřispíval..

Ale ten, kdo tam dal ten příspěvek, nastavil taková oprávnění. Dost často se stává, že někdo někam sdílí příspěvek z osobního profilu, kde má nastaveno viditelnost třeba jen pro přátele...

takže s tim nejde nic dělat jo?

Tak logicky, ze tvé strany s tím nejde dělat nic, protože je to nastavené na straně serveru FB, že tobě ten obsah zobrazit nemá.

ale nechápu proč,no nepotěsili ste mě....

Jo, to neví nikdo. Ty algoritmy, které rozhodují o tom, co se komu má a nemá zobrazit, jsou u FB tak složité a tak prolezlé chybami, že nejspíš ani sami jejich programátoři by měli problém tu příčinu najít.

ok,rozumím.Tak musím se s tím smířit no...

Ono se to klidně může za pár dní samo opravit, tak ještě neházej flintu do žita

tak ty potíže přetrvávají tak 7 dní a dnes mi přibyla další strána s touto hláškou a ničim sem se neprovinil....Takže nepočítám s tim,že se to samo opraví..

To je docela bezny jav, niekto vystavi na svoj profil prispevok s nastavenim sukromia "iba pre priatelov", nasledne ten prispevok bud on sam alebo nejaky jeho priatel (t.j. obaja maju ten prispevok viditelny) prezdiela do nejakej skupiny, kde je i kopa "cudzich" ludi, prispevok v skupine bude ale bude viditelny iba vlastnikovi a jeho priatelom, pokial vlastnik neupravi nastavenie sukromia toho povodneho prispevku. Podotykam, ze jak ten povodny prispevok na profile, tak ten prezdielany v skupine, ten uzivatel a jeho priatelia stale vidia. Musel by na nom zmenit sukromie na "vidia vsetci", aby ho videl kazdy.

Ano, odpověď tam máš jasně danou, ten obsah pro tebe prostě není dostupný a ty s tím nemůžeš nic dělat.