» Poradna » Web a internet

Facebook

Zdravím vás všechny.Je možné založit na Facebooku nějakou zájmovou složku, nebo něco podobného, kam by měla přístup pouze daná skupina lidí, bez možnosti dalšího zveřejnění.Chtěl bych takto zkusit nahradit Spolužáky.cz, které Seznam ruší. Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Jde. Založit soukromou skupinu.

Díky.

OK, ještě mě napadlo, Z té skupiny musí mít každý účet na Facebooku, nebo stačí nějaké heslo? Ale pokud by tam chtěl někdo ze skupiny něco vložit, tak ta registrace asi bude nutná že? Radši bych asi ale něco jednoduššího, abych nemusel lidi přemlouvat k nějaké registraci, Facebook není zrovna moc populární.

Ať to bude cokoliv, budou se muset všichni zaregistrovat. Nebo komunikujte mailem.

pokud se nepozdává Facebook, tak se to dá udělat přes tzv. Kruhy na Google+ - lidi s Android telefonem mají už stejně Google účet.

Ok, díky, to bude ono, člověk občas potřebuje „nakopnout“, aby se „probudil“. Dík za ten impulz. Google + používám, jen mě to nenapadlo. I když dnes telefon používá každý, radši si prohlídnu obrázky na pořádné obrazovce PC, než luštit něco na malém telefonu. Není to ten požitek.

tak já Google+ používám hlavně na desktopu klasicky přes browser