» Poradna » Web a internet

Facebook

Dobrý den v Chatu na Facebooku se mi zůžila tabulka,nevidím,kdo je přihlášený z mých známých, nevidím tečku,neporadíte mi jak to spravit.Děkuji.Jana

Odpovědi na otázku

Asi záleží jak máš v prohlížeči nastavené měřítko.

Tady není poradna pro viry.

Já nemám vír,ale mám rodinu s kterou komunikují a bez toho to nejde.Jana.

Tak na co čekáš nastav si to měřítko a nebo použij jiný prohlížeč,třeba Operu.

Jak se nastavuje měřítko.Díky.

ctrl+0

Děkuji zkusím,ale v Googlu.

Já bych s tím až do Googlu nejezdil. Zkus to ve svém prohlížeči.

Zkusím,děkuji,dík.Jana

Já se známými a s rodinou komunikuji přes Skype, vidím kdo je on-line a žádné tabulky a tečky neřeším