» Poradna » Ostatní

Facebook

Ahoj, chtěl bych se zeptat zda jdou nějak oboustranně smazat zprávy na facebooku. Že by si historii chatu, nemohl zobrazit ani jeden, četně sdílených fotografií :D

Odpovědi na otázku

Dodal bych ještě že nejde o intimní fotky, ale spíš o osobní informace

Budeš pak ale muset nějak vymazat i mozky těch kterým jsi ty osobní informace na sebe napráskal.

Neroznesli, jde spíš o to že mám s mým dlouho letým kamarádem nějaké drama s přítelkyní...Furt se sním baví, a jsou to starý věci který on si nepamatuje ale mohl by je vytáhnout.. Jde do tuhýho a něco se pokazí každou chvíli

Gratuluji, řešit osobní vztahy na FB jak moudré. Doporučuji si vše vyříkat - z oči do očí.

nebylo by lepší poradit, když víte než řešit cizí chyby?

Já si nemyslím, že je možné co chceš. Zkus to hledat v ENG, ale pochybuji.

1. Už to nehul, na FB nemají osobní data co dělat. Co neřekneš babi neříjej FB.2. Viz výše mozkové engramy zatím mazat neumíme, a ti lidé už informace o tobě dávno roznesli - lidé jsou takové pokročilé opičky v2.0 .

jde, ve zpravach, staci si vybrat co chces, ale budes mit smulu, jestli si ulozil zalohu