» Poradna » Web a internet

Facebook zjištění emailu

Ahojte chci se zeptat jde nějakým způsobem zjistit email od Facebook účtu? heslo bych měl znát jenomže neznám email a ten účet bych chtěl definitivně vymazat jenomže nevím ten email ani když se díval kamarád přes facebook účet tak nebylo nic napsáno v informacích. No chtěl bych se prostě zeptat jde to nějak zjistit případně i nějakýma jinýma způsobama smazat ten účet ? :) Předem díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Email k uctu nezjistis pres zadneho znameho a pokud se snazis nekomu smazat ucet, tak taky neni moc dobry napadhttps://www.facebook.com/login/identifyhttps://www.facebook.com/help/277898572230446

Ahojte chci se zeptat jde nějakým způsobem zjistit email od Facebook účtu? heslo bych měl znát jenomže neznám email a ten účet bych chtěl definitivně vymazat jenomže nevím ten email ani když se díval kamarád přes facebook účet tak nebylo nic napsáno v informacích. No chtěl bych se prostě zeptat jde to nějak zjistit případně i nějakýma jinýma způsobama smazat ten účet ? :) Předem díky za odpovědi.

dobri vecer poprosim vas nezistite mi E-mail a heslo

chcem aby bol moj facebok odblokovany

chcem vediet heslo Marian Šestak