» Poradna » Mobily

Facebook živé vysílání - jak zapnout?

Dobrý den, poradíte mi prosím, jak mám zapnout na facebooku živé vysílání z mobilu? Mám lenovo a aplikaci Facebook normálně staženou, mám profil i fanouškovskou stránku.Jak to prostě zapnu? Co potřebuji nainstalovat, atd? Děkuji a přeji hezký den

Odpovědi na otázku

Děkuji ti, ale tuhle informaci jsem už viděla ''Tato funkce není momentálně dostupná všem.Pokud chcete sdílet živé vysílání, přihlaste se na Facebook z aplikace pro Android, iPhone nebo iPad.'' Vždyť to dělají i neověřené profily...Nevím, jak to prostě zapnout.

Děkuju, ale žádné tlačítko tam nemám.

A aplikacia FB na mobile je aktualizovana?

já ho zas potřebuju vypnout, otravuje mě to... a nejde to...

Potřebuju napsat jak se živě vysílá

Visilat zive.

Přihlásit