» Poradna » Počítačové sítě

Facebook zablokování účtu!

Facebook mi dnes bezduvodne zablokoval přístup k účtu. Již jsem zasla email na dotazy jim, ael vuebc nevim co s tim dělat. Poradtě náké zkušenosti. Nic jsem totiž neprovedl.. :(,, Orpavdu nevim, ztratil jsem kontakty na spousty lidí které jsem dotědka neznal. Je to pro mě velká ztráta.. Moc budu vděčný za všechno co mi poradíte. Jsem zoufalý. Děkuji

Odpovědi na otázku

Nic není bezdůvodně. Zablokovali tě, protože se tvůj PC stal zoombie PC a sypal na FB spoustu spamu. Akce byla avizována těsně před půlnocí na pátek (5. 6. 09) a jen na území ČR bylo takto postiženo kolem 13 000 PC. Zpráva uvedena na FB, ovšem dostupná pouze pro nezablokované PC - to pro výstrahu.

a co ted s tim? a hlaven me muj pc nic na FB nesypal to jako na Zeď? Nebo kam to spamovalo? Se klidne zeptám lidií a oni mi řkenou že jsem nic enspamoval. A zoombie muj pc neni nakaženej idkyž nevim o čem mluvís. Polši mi ten článek sem. Díky

Proc mi blokujete facebook

jj, mimo to nechápu tu ztrátu spousty lidí, keré do teď neznal...
-facebook je pro blízké přátele, při přidání nového přítele do seznamu to dá možnost nadídky lidí, které PROTĚJŠEK MŮŽE ZNÁT. Čili nebudu svým známým a kamarádům cpát lidi, které znám já, ale o kterých vím, že je nemohou znám oni. A taktéž nebudu vyhledávat naprosto cizí lidi.
Mám tam tři adresáře rozdělené podle skupin lidi, kteří se vzájemně znají. Pokud tazatel postupoval nějak jinak, tak se ani nedivím, že ho zablokovali. Třeba ty žádosti o blokaci přišly n azákladě žádosti některých lidí, které do teď neznal...nevím zda to jde, facebook mám jen chvíli, ale podobnou funkci blokování otravů a spamerů bych na takovém serveru čekal.

S těmi lidmi ktere jsem sice znal ae pouze od pholedu. Takhle si mne přidaly a již jsme s niam v kontaktu. Ae znam už i kámšoe ketremu dneska bloknuli facebook take. Takže to byla náká akce na nějaký lidi asi podle přijmení že mam divny tak nas bloknuli.. Orpavdu nevim co s tim :(

dobrý dén proč býl můj učét záblokován ??

TAK TO NEVÍM,JÁ BYCH ŘEKL ŽE SLUŽBA NA FB A PROVOZOVATELE FB JSOU SVINĚ,KDYŽ TO DĚLAJÍ

8.3.som zdelal z google blahoželania a chnet mi bolo učet za blokovani na dobu neurčito prečo

prtž seš gay :D

Ahoj mám podobný problém..Mám prohlížeč operu a v tý mám nastavenej rychle přístup k mejm nejoblíbenějším stránkám a mezi nima je i Facebook. Jenže za posledních 14 dní se mi asi 3x stalo že když jsem chtěla jít na fcb tak se mi zobrazila uplne bílá stránk a dole v rohu bylo napsáno hotovo a nic se nedělo...Nezobrazilo se mi VŮBEC nic jen bílo. Dycky to tvrá tak jeden den a pak to zase jde...Nevím co s tím mám, prohlížečem to nebude protože mi to nejde ani v exploreru ani v googlechrome a ani v mozzile:( Prosím poradtě mi někdo..Odepište na můj mail..dekuju..

Ahoj,taky mě bezduvodne blokli ,založil jsem si novy učet přes novy mail a zas mě blokli,Tak sem jim psal ,oskenoval doklady ,napsali že nejsem zpusobilý použivat fcb,tak sem si založil profil pod jinym jmenem,zas mě blokli,problem je v mém kompu ktery je zavirovanej trojskýma konema,takže nevim co ted,komp sem odviroval,naspal jim v anglictine mail s přiloženou občankou a ted čekám

BLOKLI MNE ZCELA FB I TWITTER- JSOU TO SATANISTI

Ahoj, presne to isté sa mi stalo. Bohužial som zablokovaná už pomaly tretí mesiac (bezdôvodne). Tiež mi každý nový FB blokli.Ako to myslíš s tým PC? Je možné s tým niečo urobiť?

mna tiež blokli. nedá sa prihlásiť. Zo žiadneho PC sa neviem prihlásiť.

Právě teď to řeším taky. Taky mně blokli všechny nové pokusy o založení účtu. Že by to mělo mít důvod v trojanech na PC - je nesmysl. Na FB jsem chodil výhradně fonem...Jako jediné vysvětlení vidím to, že FB dělá čistky nežádoucích osob (majitelů účtu). Oni ti jenom neodstráni účet...oni ti účinným způsobem (zablokovaním každého nového účtu) zamezí tomu, aby tě kdokoliv mohl "vidět" ve virtuál.prostoru. Když to přeneseš do reálního světa, je to jako by tě odvezli na izolovaný ostrov..A to všechno proto, že se "nevhodně" chováš ani né, že na FB...ale na základě toho, že jsi navštívil weby, které jsi neměl. Všichni víme, že FB šmíruje kde a jak jsme co dělali na jiných webech. Podle mně, davaji blokaci na zaklade identifikace ID zařízení se kterým se tam přihlašuješ...- a ještě jedna věc: po první blokaci jsem jim poslal sve aktualni foto (jsem to ale trouba), takže mají můj email, dva telef.čísla a osobní údaje a jméno a různe foto (včetně aktuálního)...-a ta neskutečná jejich moc a arogance: žádné zdůvodnění, žádny termín do kdy to prověří...naopak, napsali mi že nemají dost personálu, takže to neprověří (tj.účet zůstane defacto trvale zablokovaný...

Pokud jsi byl velmi kvalitním zoombie, a to nejspíš ano, když jsi sítem neprošel, tak se nediv, že o spamování jsi naprosto neměl potuchy a nejspíš vysíláš stále (jakkoliv FB to už nevadí).

Žádné příjmení! Zoombie a IP.

Ty jsi z ciziny? Nebo je ti 6 let?

Proč z ciziny? Facebook blokuje mezistátní konatky? Mám tam přátele i ze zahraničí vše je ok...

Korona virus prý tam řádí mi napsali

BILL GATES TAM ŘÁDÍ S ZUCKERBERGEM

tak už jsem zjisitl ten problem opravdu to je vir. a ted to projedu antvirem. napíšu facebooku podporu

zdravim ako si to vyriesil? priatelka ma ten isty problem z vymazanym uctom a nevieme si rady.....kam si pisal podporu? na aku adresu? dik za odpoved

Mě se tohle stát, tak se zabiju! Život by přestal mít pro mě smysl.

Mě se to stalo a život jde dál.

....lol : D

Vše vyřšeno. Už mi zas de facebook.

Tak to je ta nejradostnější zpráva! Ufff, ještě že to tak dopadlo

zdravim ako si to vyriesil? priatelka ma ten isty problem z vymazanym uctom a nevieme si rady.....kam si pisal podporu? na aku adresu? dik za odpoved

Ahoj, stači jim nasat na disabled@facebook.com a předmetem disabled a popsat jim tvuj problem co se stalo. po par hodinach ti napišou a učet bude zase OK ;) spon se to tak stalo me. A všechno se musi napsat v angličtine ;)

Mě taky zablokovali, ale napsal jsem jim česky :D a já nejsem schopnej dát dohromady nějakou pořádnou větu..... co jsi ji prosimtě napsal

Tak už v pohodě... asi jsem dostal nějaký napomenutí :D:D:D

Mě naprosto odlehlo a ani to na me nedolehlo. Uf. Já jsem tak šťáááááááááááástneeeeeeeeeej

tak jsem jim napsal vcera a porad nic..

to ti teda nezostáva nič iné než spáchať sebevraždu

6.12. mě zablokovali , důvod , že se mi někdo asi pokoušel napojit na účet , tak mě blokli , aby mě zachránili . Už jsem asi desetkrát posílal ověření totožnosti , změnil jsem heslo a nic . dělají si z lidí prču . Nebo mi to třeba zapojí jako vánoční dárek . Na zázraky ale nevěřím .

z kama napsat?

mne ne

Mohu se zeptat,jak jste to udělal? Mám taky zablokovaný účet a vůbec nevím co s tím

prosím mně ukazovalo něco?

Ahoj taky mi nekdo zablokoval facebook vubec nevim co stim delat poradis mi

Ahoj taky mi nekdo zablokoval facebook vubec nevim co stim delat poradi te mi fakt sem nic neudelala

Já už mam tejden bloklej účet a nic... psal jsem jim asi desetkrát. už jsem kvůli nim propásnul speciální akci na Mafia Wars a to jim nestačí... :((((

Facebook mi dnes bezduvodne zablokoval přístup k účtu. Již jsem zaslala email na dotazy jim, ale vubec nevim co s tim dělat. Poradtě náké zkušenosti. Nic jsem totiž neprovedl.a:(:(. :(,, Orpavdu nevim, ztratila jsem kontakty na spousty lidí které jsem dotědka neznal. Je to pro mě velká ztráta.. Moc budu vděčná za všechno co mi poradíte. Jsem zoufalá. Děkuji

ja se asi pos ja mela skoro 500foto a najednou VAS UCET JE ZABLOKOVAN MAM nervy...

ty --- to je úroveň, hlavně že tady řešíte "zombie pc", nebo že byste se zabili, ale aby jste radši někdo napsal nějakej nápad co s tim tak to ne....
přimlouvám se za řešení ;)

Prosím Vás zablokovalo mi účet na facebooku a chcela by som vedieť či je možné aby sa mi ešte aj obnovil, alebo už sa naň nikdy nedostanem. Ďakujem

zablokovať môj účet.

ahoj to isté sa stalo aj mne a píše ti nejaké premserovanie SSL ako mne?? Ze sa ti niekto nabúrava na účet?:O

Jedná se o idiotský výmysl programátorů.
Kdokoliv tě může anonymně nahlásit, že jsi NEŽÁDOUCÍ.
Odkliká ti naprosto nezávadné fotky jako pornografické, odkliká ti statusy, jako rasistické.
Odklikne tvou osobu, že je duplicitní, nebo jsi falešný a vydáváš se za někoho jiného, nebo ho šikanuješ atd.
PROGRAM TĚ AUTOMATICKY ZABLOKUJE.
Pokud odklikávání tvého účtu anonymem je opakované, zruší ti účet.

Není to jenom u Facebooku, takhle mi neznámí blbci mazali fotky i na Picasse či na Yahoo.

Kdysi měli programátoři na stole velkou cedulku, když tvořili programy:

PROGRAM MUSÍ BÝT BLBUVZDORNÝ.

Dnes programátoři nastavili program chybně - blokují lidem na základě anonymního udávání účty, aniž by věc prošetřili, není na to pochopitelně čas. A TO JE SAMOZŘEJMĚ ÚPLNĚ ŠPATNĚ.

totéž, v pátek v noci. Po dlouhém dohadováni mi napsal někdo, že nesplňuji vekovou hranici. To je blbost, jsem v důchodu. Požadovali nahrát barevně doklad totožnosti, občanku, řidičák. To jsem odmítla, zdá se mi šílený kamsi posílat tak soukromé údaje. Anglicky neumím, psal tam někdo česky? Mám tam věci,které už nikdy nedohledám, pokud si zřídím nový účet. Dík za každou radu

Dobrý večer,zablokovali mi ODESÍLÁNÍ ZPRÁV, jak dlouho tato blokace potrvá?Martin

Totéž se stalo i mě teď.. co mám prosím dělat?

No já jsem na fb včera hrála hru a pak mě to zničeho nic odhlásilo a když jsem se přihlásila tak my to napsalo ::Váš účet je dočasně zablokován. Váš prohlížeč byl infikován malwarem. Mohli jste být infikováni třeba tak, že jste kliknuli na odkaz na „šokující video“ z aktualizace stavu přítele nebo navštívili web prohlašující, že vám na Facebooku nabídne zvláštní funkce. Existují například weby, které tvrdí, že vám můžou ukázat, kdo si prohlížel váš profil Timeline, změnit barvu profilu Timeline nebo vám můžou pomoci profil Timeline úplně odebrat. Tyto funkce ale neexistují.Jakmile vás infikují, rozesílají tato nebezpečná rozšíření vašim přátelům na Facebooku nevyžádané zprávy nebo ukradnou vaše osobní údaje. Pomůžeme vám tato nebezpečná rozšíření z prohlížeče odebrat. Tento proces spustíte kliknutím na možnost Pokračovat.Tak co mám dělat a také tam mám fotečky o ktere nechci přijít

No já to mám uplně stejně zablokovaný jako Vy Lucie nevíte prosím co stím mám tam taky vše a nerada bych o to přišla Prosím můžete Nám někdo poradit.Předem Vám moc děkuju

Ahoj mám podobný problém.Dělal jsem na Facebooku blbosti a chtěl jsem dát do komentáře asi 20 smajlíků za sebou a Facebok mě označil za Spammera.Už 14 dnů mám zablokované přidávání příspěvků.Tak jsem psal na podporu , ale stejně vám pošlou jen automatický email kde se stejně dál nehnete.Jestli někdo ví co mám dělat pomozte a můžete psát i na email Skunk123@seznam.cz. Dík Tomáš

a co kliknout na to "Pokračovat"? Nainstaluje to doplněk a jede se dál, ne?

Luci mě to udělalo úplně to samé.Jestli jsi cokoliv otevřela a třeba ti to nejelo,tak to je kvůli tomu.Byla jsem označená na jednom odkazu na video a když jsem ho otevřela tak mi to video spustit nešlo.Místo toho jsem pak na zdi našla aspoň 50 příspěvků ode mně během 2 minut.Nic jsem nesdílela ,věděla bych o tom.Pak mě blokovali a napsalo mi to úplně to samé.O fotky se tak třeba moc nebojím,mám je všechny stáhlé,žádné osobní tam nemám.Ale víc se bojím o moje zprávy v chatu nebo o to,že to otevřou i moji nej přátelé a ,že je to taky zablokuje.Moc by mě to mrzelo,kdyby za to na mě byli naštvaní i když za to nemohu. Poslala jsem email -> disabled@facebook.com a jako předmět jsem napsala disabled.Měl to tu napsaný někdo přede mnou a šlo mu to.Ale už hodně lidí sem taky psalo ,že už čekají pár týdnů a pořád nic.Snad ti to aspoň trochu pomůže

TO NEVÍM,MĚ TAKY ŠTVE KDYŽ JA SI PŘIDÁVAM POUZE ZNÁME LIDI NA FB A HNED SE MI UKAŽE ZPRÁVA,ŽE MÁM NA 30DNŮ ZABLOKOVÁNO POSÍLANÍ ŽÁDOSTI O PŘÁTELSTVÍ,BERU KDYBYCH SI PŘIDÁVAL NEZNAMÍ LIDI, ALE JÁ SI PŘIDÁVAM DOBŘE ZNÁMÝ LIDI,TO SNAD NENÍ TOHLE TO MOŽNÝ!!!!!!!!!!!,TO SNAD NENÍ MOŽNÝ SI ZVYKAT NA NEPŘÍJEMNÝ VĚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,PROSTĚ TO TAK NEBUDE!!!!!!!!!!!!!!JÁ BYCH ŘEKL ŽE SLUŽBA FACEBOOKU,PROVOZOVATELE FB JSOU TAKOVÝ SVINĚ, KDYŽ TYHLE VĚCI DĚLAJÍ.

chci zeptat jak mám odblokovat učet + odblokovat webovou adresu od facebooku.

dej

buzeranti jako vi

Moje pritel kyne si namuj tablet zavedla fejzbuk amomentalne ma svuj telefon rozbytej tak zadavam svoje cislo anemu zu si udelat svuj ucet tentablet je muj jmeno me je Dalibor Czina c.t. 775514563 poslaly jste my ovezovaci kod na moje t. C. Anejdeto zadat nechapu proc kdy si za internet platim

Dobry den mam nekolik falešnych učtu či profilu navic spatne nastavenych a ten prvni a pravy z července 2016 mam blokly a nevim jak a co s tim???!Jinak mam profily nastaveny uplne jinak jak ostatni lide!!!Mam pocit ze nekoho si nastavi podle sveho uvazení nehlede na to ze ja jsem těžce zdravotne postižena ale mam Harvard university.

Proč mě nejde Facebook?

Dobrý den dnes se mi to stalo také jak stě RO vyřešili?

V cca polovině ledna 2017 mi napsala podpora Facebooku, že mám zablokovaný účet. Po 5 e-mailech mi odblokovali účet (přibližně cca 36 hodinách). Dotyčnému z Facebooku nenapíší, čím to je - že, je zablokovaný účet. Příčin může být mnoho: změna operačního systému, přihlašování (i když jste v ČR, prohlížeč hlásí, že se přihlašujete z jiného území než ČR). K dalšímu zablokování došlo 5. května 2017 aniž bych opět znal příčinu. Po odeslání dotazu na podporu Facebooku mi nepřišlo vůbec nic ani zda bude trvale účet zablokován či jej obnoví. Česká podpora Facebooku na našem území není a často komunikují jen v anglickém jazyce. Takže, nevím zda nějaká odezva ze strany Facebooku bude či nikoli..

Dobrý den.Chci se zeptat,včera mi zablokovali Facebook a nemohu se tam dostat.Kam mohu napsat.Dal sem jen hudebni video a za to sem dostal ban na tři dny ,děkuji za radu.

dobrý den tady je jana abrahamová mám u vas menší problém mám u vas zalozený facebook od roku 2013 jsem moc spokojena z vasí strankou muj fcb je Janyt Damián Cristián vcera my z mojich prátel nekdo napsal ze jsi nekdo name udelal novy fcb a vydaval se za mě z mojema fotkama z facebookem Karolinka Kiki já jsem pres muj fcb Janyt damian cristian ji nahlasila ze se vydava zame jeji ucet byl vymazan tak jsem byla moc ráda a zničeho nic za 5 min se mi vymazal i muj aktualni facebook z nickem JANYT DAMIAN CRISTIAN poslal jsem vam na facebokovou stranku i muj obcancky prukaz ze to je muj facebook prosím mam tam fotky sebe i mich deti stratila jsem wsechno na ucet se nemuzu prihlasit mam jen tajten jeden nick prosím udelej te stim neco a vrate my ho spet dekuju za vase kladny vyjadreny z pozdravem jana abrahamova kontaktuje me na emajl igor73@centrum.cz dekuji naschle

Proč jste mi zablokovali Facebook už to trvá týden budem to řešit právní cestou neserteme a odblokujte můj účet na Facebooku nemůžu se přihlásit porad mi to píše at se přihlásit pres prohlizec já se chci prihlasi t normále dávám vám 1 den pak to dam k soudu

Chce zabít mojí holku

A

Ne že,,nic není bez důvodně'' Ano bez duvodně to udělaly i mně! Účet je zablokován z důvodu vaší bezpečnosti ! Jako bych byl nesvéprávný a nedovedl posoudit co je pro mě bezpečné.

Též mám už 3 dny zablokovaný účet a nevím na koho se otočit a zda mi ho někdy odblokují

zdravím už máte odblokovaný účet? Mne to tiež pred tromi dňami urobili, že z dôvodu zabezpečenia, že ho kontrolujú. Mám dúfať, že to zase odomknú?

Me take dneska zablokovali učet ani nevim zaco

Ahoj, mě se stalo to samé, ten email disabled nefuguje, formulář s občankou jsem jim odeslala a žádná odpověď

Už ti ho odblokli ?

Mam ,zablokovanej ucet , dlouho.

Pustili ti ho už ?

Byl mně zablokován účet FB z důvodů, že jsem použil termíny "blbeček" a "zasmrděl" v odpovědi na několikanásobně stejně opakovaný obsah obhájci a zastánci objektivnosti politických komentářů veřejnoprávní ČTV (konkrétně viz třeba "Pořad V. Moravce" v neděli na ct1 a ct24), kdy tento obhájce se stal mým jasným obtěžovatelem a moje stížnost na něho, v tomto smyslu, naopak nebyla Facebook akceptována.Čili, od kdy "blbeček" (zjemnění a zdrobnělina od slova "blbec") a "zasmradět" s potřebou "vyvětrat" není v souladu s pravidly komunity Facebook? Tohle ne, že není v souladu s pravidly fb, ale to je Hoax s cílem zavedení sprosté normalizace a tvrdé cenzura se hrubým cíleným potlačením svobody projevu! Nevěřím, že kdybych misto slova "blbecěk" použil sousloví, třeba: ó, ty maličký hloupý", nebo "potřeba otevřít okna k nabrání čistého vzduchu do mého pokoje", jak dnes nás nutí "politická korektnost" použivat slova a termíny, abychom neřekli to, co má být jasně řečeno, že bych potom zablokován nebyl. Neb pravý smysl zablokovat mě na 1 měsíc od 13.5.2019 byl ten, abych byl umlčen, zejména před volbami do PEU, a že v tomto pŕípadě jsem provedl jasnou a oprávněnou kritiku veřejnoprávní TV, která pracuje ve prospěch zejména top09 a v nekritické podpoře, krom jiného eurohujerství, euromarxismu a likvidaci suverenity národních statů v EU, kdy tuto kritiku označuje za dezinformace. Čili nekoná nestranně ve smyslu zákona, který porušuje. Nemám pravdu?

Na takové bezdůvodné zablokování už sem podal trestní oznámení ale policie dotyčného nenašla.. Případ odložen, s tím nejsme spokojen neboť už dnes se archivuje IP adresa, emaily, atd..

Ahoj a jak doteď to bezdůvodné zablokování?ještě nic?

Facebook je čím dál horší. Já sdílela z you písničku a blokli mě. Nejprve mi psali, že na tři dny. Po třech dnech to pustili, ale nemohla jsem nic komentovat, lajkovat. Za 5 min na to mi účet blokli úplně. Absolutně není kam, obrátit se. Známá mi nechala její nepoužívaný starý účet, kde jsem jen změnila údaje. Po měsíci ho blokli též. Úplně jiná IP a přesto to blokli. A pochybuji, že z důvodu, že jsem se tam prihlasovala ze stejného mobilu. Dělají si, co chtějí. Kamarádka byla bloklá rok a nevěděla, proč. Prostě vás to odhlásí a konec. Dřív to nebylo. Takovej Twitter je úžasná věc. Tam vám příspěvek smazou a jeste napisou důvody. Na fcb se není ani na koho obrátit

Proc mam stale Zablokovany ucet muzete MI pomoci s odblokovani m dekiji

Ahoj už funguješ?

Dobrý den me dneska dočasně zablokovali fb a nemůžu se přihlásit do svého účtu jak to mám obnovit prosím vás porat te my

Ahoj už funguješ a jak si to udělal?

Pamatujte, Facebooku jste ukradení, jste prostě obtížný hmyz, jeden z 1.4 miliardy lidí. Navíc pocházíte z obskurní České republiky, mluvíte jazykem, kterému nikdo nerozumí a už vůbec nikdo netuší, jaké tady máme reálie. Facebook žádnou uživatelskou podporu neposkytuje a nikdy nebude, žádné místní zastoupení nemá. Stejně jako uživatele ignoruje i firmy, které mu dávají nemalé peníze.Nekašle z vysoka ale jenom na vás, ignoruje i policejní vyšetřování, trestné činy, dětské porno, zlodějnu, podvody. Vše co má je postavené na to, že „lidé“ něco nahlásí a „robot“ to prostě sejme.

Mě pořád blokují náhradní profil pod názvem prdlý šašek a pořá otravují z bečnostní kontrolou, vždych když se přihlásím, tak mě nějaký robot sejme!

Dobrý den, jak jste to vyřešil? Psalo Vám to někde na jakou dobu, pripadne mate nejaky screen? Nebyl jsem nikdy penalizovan, je mozne ze jsem dostal na vždy block?Dekuji

Někdo my blokl účet a kamarádům se ukazuje skupinová správa blokla

Na Facebook jsem André Rebel ale mám ho blokla vůbec nevím proč

Dobrý den, jak jste to vyřešil? Psalo Vám to někde na jakou dobu, pripadne mate nejaky screen? Nebyl jsem nikdy penalizovan, je mozne ze jsem dostal na vždy block?Dekuji

Nejste sami ty ćuraci zablokovali mě a dopouštějí se trestního stíhání porušení GPARS nejsem povinej ofocovat doklady vyhrožujou mi že jim mám dat ofocenou občánků rodnej list. Kam podat tresni oznámení.

Ahoj jak si dopadl už funguješ?

Zablokovali a vymazali adresi na mesengeru. Dobytek. Seru na ně. Požadovat doklady muže pouze policie a ne buzeranti s facebooku. Tochce podat na ně žalobu. To si snad nemužou dovolit aby ch tady celému narodu ukazoval svoje doklady nehoraznost. Co se na internetu děje to není ani v Číně. Platim si internet a kdyż chci na jed na určité stranky tak hned vyskoći zaplatíte si nemáte zaplacené premium. To je dobytek.

Mám účet blokovaný.Důvod: já nejsem já (nahlášeno jiným uživatelem)Řešení: zaslání dokladů přes formulář fb (odeslány tři doklady, údaje souhlasí, čísla dokladů jsem začernil kvůli zneužití)Výsledek: více než rok stejná hláška - zaslané doklady prověří a v nejbližší době se ozvou.Jiné řešení neexistuje. Žádný servis, žádný email pro dotaz, žádný formulář pro ověření postupu, nic.Prostě obrovská pračka na prachy z reklam a zákaznická podpora žádná. Prostě taková digitální Severní Korea.

Je to neskutečný hnus ten facebook a naproste bezpráví, máte domluvené pracovní kontakty ,a nahle okamzita bezduvodna blokace uctu, na zakladě pouheho nahlaseni hloupe a arogantní slečny, ktera obtezovala nesmyslnymi dotazy a pak,ze ucet nahlasi s tim, ze ucet je fejk. Kur.va kde to žijeme !!!

Nemůžu se na to dostát

 |   |  ChromeOS Chrome 83.0.4103.119

Facebook mi zablokoval nový prázdný profil asi 2 hodiny po založení. Nikdy jsem z tohoto profilu neodeslal žadny status ani komentář a neni tam žadna fotka. Dostal jsem pouze neurčitý blábol že profil porušuje zásady komunity.

Zdravím mám zablokovaný 2 dny FB chtěli po me abych vyfotil doklad který jsem posla.. Přišla ne na e-mail zpráva, že me děkuji za poslani totožnosti... Ale nevím co. Mám dát dělat žádná jiná zpráva me nepřišla jak mám postupovat.....

Zablokovali mi Fb

mam zablokovani moj uce na fecbbok comam robit

Proč jste mi zablokovali účet ? Nic jsem neprovedl

Blokli jste mne na měsíc jen za to, že jsem na jednu osobu napsal "to není chlap ". To přece není nic zlého nebo neslušného ! Je to přitažené za vlasy.

Dobrý den, mám zablokovaný Facebook na o2.cz nevíte co mám s tím dělat aby mě odblokovali?

Tyto svině co blokují jiný názor než svúj bych hromadně popravoval v rámci demokracie
Tyto svině si myslí,že jim patří svět a pak i hovado traktorista získá pocit,že bení hovadk z moravy,ale bůh......

Jsem na tom stejně dodnes jsem nedostal odpověď proč jsem blokovan