» Poradna » Web a internet

Facebook účet

Dobrý den, nedávno jsem si řekl, že trvale zruším svůj FB účet a založím si nový od začátku (s jiným e-mailem samozřejmě). Vím, že člověk může mít jen jeden proto jsem ten starý mazal. Avšak nedošlo mi, že když ten nový založím dříve nežli je ten starý opravdu smazán což je po třiceti dnech od žádosti ke smazání, tak mi to ten nový účet okamžitě zablokuje. Takže jsem použil možnost dodatečného prověření se zasláním mé fotky, což bylo samozřejmě zbytečné jelikož ten starý účet byl opravdu můj... Teď po všech prověřeních mi to na FB píše, že jsem opravdu a nezvratně zablokován bez možnosti odblokování. Momentálně ještě nenastalo datum smazání starého účtu, takže nevím jestli to ten nový účet neodblokuje po jeho smazání, ale spíše bych řekl, že ne. Stejný manévr jsem prováděl i na instagramu, ale tam mi to ten účet ani nezaložilo, takže jsem se vyhnul tomu zablokování. Čili očekávám, že zhruba za měsíc se dozvím zdali půjde založit nový instagram účet (což by měl jelikož se nový nezaložil) a s tím FB nevím co dělat, když jsem zablokovaný nejde to ani smazat. Na různých poradnách jsem hledal jestli to samé nedělal i někdo jíný, samozřejmě ano, lidé si tam psali, že smazání starého účtu a založení nového se dá v pořádku provést, takže nevím.

Odpovědi na otázku

Pockal bych 90 dnu to je doba kdy ma byt stary ucet uplne zrusen pridal bych i 3 dny aby slo o 3 mesice

jednoduší, něž čekat několik týdnů, bude založit si třetí účet a nějakou dobu nenahrávat staré fotky.

Vždyť vytvořit falešný Facebook účet je velmi jednoduché, já si občas vytvořím falešný účet na trooleni a nikdy sem neměl problém po vytvoření účtu (jedině až po nahlášení)

Se hloupě zeptám, ale jak může být účet falešny? To jako že uvedu přezdívku, kterou nepoužívám často? Vydávat se za někoho jiného kvůli principu fungování FB s jeho kontakty a přáteli snad ani nejde. (Snad jedině, že byste se snažili někomu nakecat, že jste si ho omylem smazali.)