» Poradna » Web a internet

Facebook soukromí

Zdravím. Nedávno mě začal otravovat nějaký týpek na Messengeru. Když jsem si ho zablokoval, tak jsi udělal další účet a pokračoval. Klidně budu v blokaci pokračovat ale chci se vás zeptat, jestli vidí mé informace (bydliště atd.). A jak to kdyžtak nastavit aby to videli jen přátelé . Díky!😃

Odpovědi na otázku

A podívat se do nastavení soukromí by nešlo? My nemůžeme vědět, co tam máš nastavené. Případně se podívej na svůj profil od někoho, koho nemáš v přátelích.

to nemusi, staci kdyz nastavi a zatim funguje nahled pro verejnost (ostatni co nejsou v pratelich)