» Poradna » Web a internet

Facebook se zbláznil

Dobrý den. V novém Chromu 65 se zbláznil Facebook a to tak že hlavní tok příspěvků si skáče jak se mu zachce takže kolikrát přehlídnu i to co by mně zajímalo. Příklad : Přihlásím se na Facebook a musím čekat než jeden za druhým přestanou skákat příspěvky na timeline. Je to strašný!! V minulých verzích Chromu ta timeline tak neblbla a dalo se to přežít. Nyní je to již k nevydržení!Nevíte jestli se toho nedá nějak zbavit? Děkuji předem za kloudné odpovědi

Odpovědi na otázku

Měl jsem stejný problém týdny, psal jsem i na podporu ale odpovědi jsem se prakticky nedočkal. Zkus vypnout na stránce AdBlck, mě to pomohlo. GL.

Taky tak. Musel jsem vypnout všechny blokovače. Asi nějaká nová nenápadná taktika FB proti blokovačům.

Mně teda nepomohlo ani odstranění Adblck a veškerá čistka pc. Nicméně se toto děje jen v prohlížeči Chrome, jiné prohlížeče nebo mobilní appka s tím problém nemá. Takže u mě asi neřešitelný problém, jiný prohlížeč nechci :)

Řeč je o blokování reklamy v Chrome a né nějaké programy do počítače.To že nějaká stránka se chová v různém prohlížeči různě je od nepaměti normální. Je jedno jestli se jedná o Add blok nebo amodul Vašeho antiviru

Nerozumím Vaší odpovědi, která je pouhým konstatováním faktů, které problém jednak nijak neřeší a také nerozporují můj příspěvek, netuším, co bylo cílem reakce. Jak už jsem napsala, adblck mám na FB vypnutý, doplněk od antiviru je taky pryč, jediný výsledek těchto akcí je, že příspěvky skáčou pryč o trochu méně. Takže to vzdávám a pro slavný FB na pc budu muset použít zvlášť jiný prohlížeč, protože už fakt nemám co změnit.

Zkus použít tohle: https://www.fbpurity.com/

Nediv se, Facebook končí, tak už na tom nikdo nedělá support a vývojáři se dekujou. Dnes to utnul i Playboy. ☺