» Poradna » Web a internet

Facebook-profilový obrázek a jeho opakované aktulizování

Ahoj,je mi blbý to sem psát ale až do teď mně to nijak nezajímalo.Asi před týdnem sem si dal profilový obrázek a chtěl bych si ho dát znovu ale chtěl aby tam zůstal stejný počet palců nahoru. Stačí prostě jenom vybrat stejnou fotku nebo jak? Chtěl bych ten samý obrázek se stejným počtem palců. Omlouvám se za tento primitivní dotaz, ale zajímá mně to.

Odpovědi na otázku

Jakube, pokud zatím řešíš takové pitchowiny, tak jsi na tom oproti ostatním lidem celkem v pohodě

Kdyby tě to zajímalo, tak řeším i jiný jak ty říkáš píčoviny, ale s těma si umím poradit, ale na fb jsem fakt analphabet.

Netuším co chceš v palcích jako anál pha bet, ale třeba by stačilo fotku roztáhnout.