» Poradna » Web a internet

Facebook profilovka

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda-li na Facebooku jde nastavit profilová fotka tak, aby ji nikdo nemohl komentovat a likovat? Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Jde

A jak? Smím-li se zeptat?

Najdi si ve FB nastavení soukromí, případně přímo nalistuj tu fotku v albu a nastav to u ní. Musíš to dělat přes web, ne přes FB aplikaci.

Mohlo by to jít ještě přesněji? :/

Nemohlo. Měla by ti stačit informace, že už každé fotky, kterou nahraješ na FB, včetně profilovek, je možné individuálně nastavit oprávnění, kdo ji může vidět, komentovat atd. Musíš si na webu ve svém profilu danou fotku otevřít a pak hledej, určitě to najdeš.

A jestli si nedokážeš nastavit u FB soukromí, tak ve vlastním zájmu raději FB vůbec nepoužívej...

Nemusíš se do mě hned pouštět. Já akorát potřebuju poradit a ty prostě do mě najedeš :) nepochopím..a přitom stačí pouze napsat jak na to..

myslím si, že jediná možnosť je takto - http://prntscr.com/6stdh3V tom prípade ale nebude ani možné tvoju profilovku rozkliknúť pre nikoho iného ako teba. Čiže si ju nik nepozrie zväčšene.

Takže ji vlastně ostatní uvidí ale nebudou na ni moct kliknout? Chápu to dobře?

Áno. Všade na public FB stránkach/skupinách bude zobrazená ale nebude ju nik okrem teba môcť rozkliknúť.

Dobře. Mockrát děkuji :)

Kliknout na ni budou moct. Akorát se nic nestane Vidíš, ale neříkej, že bys na to nepřišel časem sám, měl bys potom z toho větší radost Vždyť jsem tě navedl docela blízko. No ale hlavně že se povedlo.

Tak Ty mas dost, machyrku ktery nic neví🤓

Ty si koko. No takže nejde rozkliknout.

jo

seš debílek

ty jsi kreten :D :D

Dan Urvek