» Poradna » Web a internet

Facebook porušení zásady komunity

Dobrý den přeji přišlo mi na Facebook že porušují pravidla Facebooku za přidání 2 příspěvků o kterých nevím nejhorší je že se přihlásím skočí mi stránka kde sou 2 příspěvky bez fotky a výběr kde by mě to mělo pustit dále na řešení problémů ale ejhle po kliknutí se vedle roztočí kolečko a tím to končí nemůžu se nikde dostat na profil nikde jen že mám cca 22 dnů na vyjádření jinač můj profil bloknou https://uloz.to/file/boXawTmHF5fm/screens... !ZGuxMwR2ZzEyLwxjAQN1BGZ0MQR1BJ1zAHMVEUMHM08mowyzMD==

Odpovědi na otázku

tak to zkus v jiném zařízení, např na PC, případě vyzkoušej i jiný prohlížeč.

Vyzkoušeno všude jinde jiné prohlížeče pc mobily

A jak si myslíš, že ti tu lidé asi mohou pomoci?Napiš na podporu Facebooku a čekej, nic jiného ti nezbyde.

1) ta tvoje slátanina se nedá číst, když se neobtěžuješ používat čárky a tečky mezi větami. 2) tady není podpora facebooku, takže ti nikdo nemá jak vyřešit problém.

souhlas, dva řádky mi stačily abych to dál nečetl.

Přesně, slovní průjem nečtu. Fakt jsou někteří na úrovni neandrtálců.

Presne tak, s tym pisomnym prejavom moze byt rad, ze ho nezbavili svojpravnosti.