» Poradna » Počítačové sítě

Facebook nooking?

je mozne nekomu blokovat fb ucet tim ze na nej nastavi nejakej password cracker, cimz se po par neuspesnejch prihlasenich ucet docasne blokne? funguje vam ted prihlaseni normalne? je mi divne ze se mi nejde prihlasit pise mi to

Účet není k dispozici
Váš účet je dočasně nedostupný z důvodu údržby sítě. Měl by být znovu dostupný během pár hodin. Omlouváme se Vám za potíže.

zkousel sem si zalozit novej ucet a ten mi funguje normalne ale jak si tam dam najit svuj ucet tak mi pise ze neni dostupny

Odpovědi na otázku

Čemu přesně nerozumíš na "Váš účet je dočasně nedostupný z důvodu údržby sítě. Měl by být znovu dostupný během pár hodin." ?