Facebook messenger

13 odpovědí řadit od nejnovějších

29. 6. 2023 • 9:44

Zdravím, už půl roku mi z nějakého záhadného důvodu nefunguje upozornění zpráv na messengeru. Respektive jednou za čas mi upozornění přijde, ale je to tak 1:500. Jelikož jsem v nastavení messengeru nenašel nic čím by to mohlo být (všechny upozornění zapnuté), tak se obracím na vás, zdali byste nevěděli co to způsobuje.

29. 6. 2023 • 10:32

Ano, způsobuje to tvůj dokonale utajený telefon.

29. 6. 2023 • 10:49

A zkusil jste to vypnout a zapnout?A odinstalovat a nainstalovat?

29. 6. 2023 • 12:52

Je potřeba, aby aplikace mohla běžet stále na pozadí. V nastavení telefonu, v sekci aplikace najděte messenger a koukněte, jestli má povoleno běžet stále na pozadí.

29. 6. 2023 • 14:55

Vzhledem k tomu, že Ti to nefunguje půl roku, je zjevné, že to nepotřebuješ, tak to neřeš.

29. 6. 2023 • 16:04

Mám tušení že by to mohl být Samsung telefon, je třeba dát Messenger do výjimek aby mohla neomezeně fungovat a systém ji nesestřeloval. Mám s tím problém na S23 Ultra a i přes výjimky mi někdy notifikace nedorazí nebo dorazí třeba po hodině. Naštěstí messenger používám jen kvůli Marketplace když tam jednou za čas něco prodávám/kupuju.

29. 6. 2023 • 16:40

Také mám ten stejný problém už několik měsíců. Mám právě Samsung. Tak že bych ráda věděla kde co a jak nastavit aby to fungovalo.

1. 7. 2023 • 16:56

No vidím že se odpovědi nedočkám. Ale odpovím si sama. Není to Samsungem, protože mám několik přátel co Samsung mají a jim Messenger funguje. Tak že je to chyba spíš v aplikaci jako takové, protože znám lidi co mají třeba Nokii nebo jinou značku a jim Messenger také blbne. Krom toho jiný aplikace fungují bez problémů.

29. 6. 2023 • 16:20
30. 6. 2023 • 18:28

mě to funguje na 100%, to je blbý telefony ty aplikace uspávají..

30. 6. 2023 • 18:10

Mně Messenger také blbne, na Android je špatná aplikace, ptal jsem se i ostatních a blbne to i všem mojim přítelům, tak nevim.

1. 7. 2023 • 17:01

Taky mi blbne a je to šíleně nespolehlivý. Ale takový poměr 1:500 to není. Spíš tak v 10-20% případů to nefunguje. Dokonce mám mobil v ruce celej den a zprávy nepřišly. Až když jsem byl na PC, tak jsme si všimnul že mi 2 lidi psali. No a někdy to zase cinká úplně zbytečně, ikdyž si s někým píšu z PC, tak mobil při každé příchozí zprávě cinká. Jak u blbečů na dvorečku. Přitom si pamatuju, že když jsem začal messenger používat, tak to fungovalo naprosto krásně, kdy to cinklo na mobilu jen pokud jsem nebyl zrovna na webu. A pokud jsem FB zavřel a v tu chvíli někdo napsal, tak na mobilu to cinklo 5minut po tom, co zpráva přišla a pak už to cinkalo jen na mobil. Fakt nechápu, jak můžou totálně doprasit tu aplikaci s tím, kolik milionů do toho musí sypat každej rok...

16. 7. 2023 • 15:20

Chci spojení facbook

16. 7. 2023 • 15:22

Chci spojení facbookem

Určitě si přečtěte

Články odjinud