» Poradna » Web a internet

Facebook messenger - odstranění uživatele

Hoj lidi,mám takový dotaz....V jednom facebookových bazaru jsem napsal zprávu jednomu prodávajícímu.Po ukončení chatu jsem vymazal náš chat a nyní se mi na messengeru (mobilním) objevuje jeho online stav.Jak můžu upozornění na jeho stav vypnout?Našel jsem jen možnost bloknout,ale to bych nechtěl použít,jelikož by mi ten člověk už nemohl napsat.Děkuji za případné rady

Odpovědi na otázku

nastav si vypnout chat pro uzivatele -> jmeno

Taky sem na to nemohl přijít, ale je to jednoduché, musí se to udělat v PC, nechápu, proč to nemůže jít i v té mobilní aplikaci. https://www.facebook.com/help/messenger-app/221019...

V mobilním Messengeru: otevřít ho > dole klepnout na prostřední ikonu se dvěma panáky > otevře se seznam "Lidé," nahoře klepnout na ikonu kontaktů (knížka s panákem) > u osoby, kterou chceš smazat klepnou na "i" vedle jména a "Odebrat kontakt" - po tomhle zásahu už by se daná osoba neměla ukazovat jako aktivní a neměla by tam oxidovat.

Mě tam pořád zůstávají

Aj ja dám odobrať a kontakt je stále tam

Nepomáha

Díky všem za radypodařilo semoc děkuji

A jak se povedlo? Mě to nejde

Tak už to mám také, dle XX. Díky 👍

Lucík, prosím ako sa ti podarilo z masangger odstrániť tie kontakty ale tak aby mi tam už nefigurovali ale nie zablokovaním kontaktu. Ďakujem ak sa to k tebe dostane táto správa.

Chci odstranit uživatele z Mesengeru je zablokovaný na Facebooku potřebují ho odstranit pokud víte jak na to

Nejde to. FB je v tomto naprosto vygumovaný. Jakmile si s někým napíšu zprávu, kontakt již nikdy nejde odebrat a stále mi tam skáče jako aktivní. Jde jen zablokovat, a už mi pak nenapíše nikdy, což je nesmysl. Proto si přes SZ raději s nikým nepíšu, to vymyslel magor...

Tak jsem si teď chvíli hrála, a jde to. Aktuální info březen 2020😁lidé -> druhá ikona vpravo nahoře(bílá postava v černém rámečku) -> najdete daný kontakt a dáte i -> odebrat kontakt. Kontakt tam však zůstane.Aby se ale změna projevila, musíte se odhlásit. Jenže z messengereru se odhlásit nedá, jediná varianta je odinstalování aplikace. Po znovu nainstalování bylo všech cca 20 zbytečných kontaktů konečně pryč 😊

Tak s tím odhlášením mě to nenapadlo a já furt nadával jak dám smazat kontakt a furt tam je. A po reinstalu voala, fakt tam nejsou. Díky moc!!

prosím prosím kde to je? Jsem slepá ? Koukám do toho hodinu .. jedná se o ios?? Nevidím - druhá ikona vpravo nahoře(bílá postava v černém rámečku ..

Je to druha ikona hore z prava. Taka biela posyavicka a 3 ciarky. Vefla je ikona pridat kontakt. Kliknes na to potom mas pri meni "i". Ked na to i klikbes tak tam budes mat moznost odstranit kontakt (len ked ten kontakt nemas aj na fb). Potom musis app odynstalovat a ked to nainstalujes tak ten kontakt tam uz nebude

Super, po odinstalaci a znovunainstalování se kontakty vymazaly a už se nezobrazují v liště aktivních!

ahoj, ano tenhle návod funguje, ale jen na androidu. Mám ios a tam to nikde nebylo. Tak jsem se přihlásila na telefonu s androidem, podle návodu jsem kontakty smazala, smazala jsem si i app msg v iphonu, pak nainstalovala a nežádoucí kontakty už se mi nezobrazují online :)

Neviete ako na to teraz aktualne? Pretože ja tam tu možnosť odobrať s kontaktov nemám, či to musím jedine cez PC?

pokud mas ios tak to nejde viz hore nevim proc me to taky nejde a jsme dost nasranej na toho kdo toto vymyslel

Tak podle postupu najedu na tu knížku s tou postavou uvnitř, ale pak v kontaktech už mi to "i" chybí už tam prostě není , podržím to chvíli na jménu ale ani tam se nezobrazuje odstranit propojení !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

Mám úplně stejný problém a už nemůžu ... na ios to nejde, na pc taky a na android taky ne ... nikde se možnosti odstranit kontakt nezobrazuje. Pomoc prosím achjo

Mám to úplně stejně a už sem pěkně nasraný

Android.
Zmacknu lide, tu jednu ikonku pravo nahore, vyberu kontakt, ikonku i, odebrat kontakt nikde nenachazim.

Na palicu to je.

Tato možnost už v aktualizované verzi neexistuje. Musí se stáhnout na webu (ne přes google play, třeba apkmirror) starší verze messengeru např. z roku 2021 a v té to funguje.

Díky, funguje to.Stáhnout starší verzi aplikace Messenger z roku 2021 apk mirror.

Dobrý den, prosím o pomoc mohla by jste mi prosim poslat odkaz kde stáhnu tu starší verzi messengeru? Vůbec to nemůžu nikde na webu najít a ráda bych si též odstranila pár lidi z messengeru ale jsem bezradná. Moc děkuji za pomoc

Nevím jak odstranit nežádoucího člověka z Messengeru

Také bych ráda věděla, jestli něco z toho funguje i v roce 2022? Bohužel to vypadá, že ne.

Bohuzel uz neni moznost jak z tohoto kola ven facebook definitivne zablokoval starsi verze messengeru a v novejsich je stale stejny problem! Jedina moznost je zkratka prestat to pouzivat a prejit ke konkurenci