» Poradna » Web a internet

Facebook malwere

Ahoj , mam problém.Nejde se mi přihlásit na fb, vždy se stím, že mam v pc malwere at si stánu neco od nich. Vymazal jsem chrome a jeho skryty složky, projel pc malwerebytes antimalwere, AVG, Avast, Eset, Spybot....proste nikdo nic nenašel, nepřihlásím se ani na exploreru ani mozzille...hlavně, sem ale neklik na žádnou zavirovanou sračku........už nevím jak dá..dík za napady!

Odpovědi na otázku

facebook,je sám o sobě malware a spyware.

"Kefalín" a čo je to hentenoný "malwere" ? Hlavně že tady píšwš jako "borec" o zavirovaných sračkách......... a ani neumíš napsat "malware" :(

píšeš.....

Asi si dal hodně liguére a už je pro něj všechno -ere.