» Poradna » Ostatní

Facebook history nova hrozba

http://www.extra.cz/vsichni-si-m uzou-zjistit-na-jake-koukate-porno-a-muz e-za-to-facebookMyslite si, že je to reálné ? že je to vůbec možné to takto udělat, když ma clovek uplne zakazanou historii prohlízece. Prosím o odpověď

Odpovědi na otázku

Ten článek psal asi nějaký dement, ale živě .cz je oproti tomu žurnalistická elita.

Na porno se může koukat jenom frustrovaný dement.

Stačí používat cookie a chodit stejným prohlížečem na FB i na jiné stránky, pak tě FB rozpozná na všech stránkách, které používají FB pluginy. Jak snadno jdou taková data o někom získat je věcí FB, ale protože Zuckerberg občas někde porhlásí, že soukromí na netu vlastně neexistuje...Obdobně funguje i sledování pro cílení reklamy. A pak se provozovatelé serverů diví, že už cca 12% lidí používá blockery - fungují jak proti sledování, tak proti reklamě.

Ano, stává se nutností používat něco jako sandbox na všechny taby, aby byly vzájemně izolované? Nevíte, který prohlížeč tohle to umí nastavit?

Nejde spustit porno? Mohli byste mi pomoc to opravit