» Poradna » Web a internet

Facebook heslo hacknutý učet.

Zdravím. Asi měsíc z5 se mi stalo že se mi někdo dostal do měho učtu na fb a emailu na seznamu. Když jem zjitil že se mi tam někdo přhlašuje. ( Fb na píše že se někdo pokusil přihlásit, a na seznamu mi změnili heslo. ) Tak jsem všude pozměnoval hesla a myslel jsem že vše bude ok. Ale teď cca po měsíci se zestejného místa znova někdo pokusil přihlásit na muj učet na facebook. (ne jenom že by to zkoušel) ale přišel mi SMS přihlašovací kod takže zná moje heslo. Nikdy jsem toto heslo nikomu neřekl.

Odpovědi na otázku

Pokud jde odvodit (napr.z informaci na profilu) nebo je proste jednoduchy (normalni slovo nebo hesla co pouziva kazdy) tak si ho ani rikat nemusel.

Každopádně ti FB ani mail na Seznamu nikdo nehackl. Buď máš heslo stupidně jednoduché nebo odhadnutelné, případně máš zaneřáděný počítač nějakým malwarem, který ti hesla krade.

Ty přítelkyně (manželky) jsou někdy pěkný potvory. Nedají pokoj a nedají, jen aby konečně zjistily s kým že si to pořád po večerech fejsbůkuješ